W dniach 28-30 listopada odbyły się targi elementów złącznych i technik łączenia Fastener Poland w Krakowie. Były to pierwsze targi, na których prezentowaliśmy naszą gamę produktów i musimy nieskromnie stwierdzić, że nasze stoisko cieszyło się wielkim powodzeniem wśród zwiedzających.

Prezentowaliśmy na nim między innymi Keep-Nut, łącznie z płytą, w którą każdy zwiedzający mógł własnoręcznie wbić wkładkę Keep-Nut (z czego zresztą zwiedzający chętnie korzystali). Równie dużym zainteresowaniem cieszył się Crown-Nut, wkładka gwintowana do rur, a także Master-Plate (elementy złączne do wklejania) oraz wszystkie rodzaje wkładek przeznaczonych do tworzyw sztucznych i kompozytów.

Rozdaliśmy dziesiątki próbek, setki katalogów oraz dokładnie 478 krówek firmowych, które cieszyły się popularnością, zarówno wśród zwiedzających, jak i innych wystawców oraz obsługi. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, za ciekawe rozmowy oraz za przyszłe kontakty biznesowe. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku!