DEFORM – NUT SC1 2018-06-16T07:00:42+00:00

Project Description

DEFORM – NUT SC

Nakrętki z kontrolowaną deformacją SC/1 to opatentowany system wkładek gwintowanych. Składa się ze specjalnie zaprojektowanego, rurowego nitu połączonego z tuleją dystansową. System łączy mechaniczne zakotwienie i klej strukturalny, dzięki czemu pozwala uniknąć stosowania skomplikowanych i drogich rozwiązań. Zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość w materiałach z płyt o wewnętrznej strukturze plastra miodu i innych materiałach kompozytowych takich jak włókna węglowe, włókna szklane, żywice czy aluminium.

Nakrętka z kontrolowaną deformacją SC może być stosowana w szerokiej gamie materiałów o różnych grubościach. Jest łatwa i szybka w instalacji oraz nie wymaga żadnych dalszych procesów ani wykańczania po montażu.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, gwarantuje zachowanie płaskości podczas instalacji, nie zgniata materiału odbiorczego i pracuje na całej grubości płyty. W porównaniu do podobnych systemów montażowych na rynku, oferuje wyjątkową zaletę w postaci możliwości błyskawicznego montażu / demontażu elementów.

Film z pokazem montażu: DEFORM-NUT SC1 VIDEO

Katalog Deform-Nut do pobrania: DEFORM-NUT.PDF