Project Description

DEFORM – STUD

Nit gwintowany, który może być zainstalowany na blachach i częściach takich jak skrzynie lub rury. Łatwa i szybka instalacja. Nit gwintowany pozwala uzyskać szybkie rozwiązania centrujące lub mocujące. Może być zainstalowany na dowolnym etapie procesu produkcji.

Nadaje się do połączeń w sekcjach blaszanych i części takich jak skrzynie lub rury. Nit można łatwo i szybko zainstalować i jest szczególnie zalecany do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących niewielkich grubości.

Stosowany jest między innymi w trudno dostępnych miejscach. Na przykład w rurach, konstrukcjach zamkniętych czy kompozytach. Bardzo łatwo i szybko montowalny. Jego właściwości estetyczne pozwalają na montaż na dowolnym etapie produkcji, nawet na samym końcu. Daje to projektantom dużą swobodę w projektowaniu. Dzięki temu jest on dobrą alternatywą zwykłych spawów.

Może być montowany na dowolnym materiale – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości od 0.5 mm. Dzięki temu rozwiązuje on problemy montażu na cienkich materiałach.

KATALOG NITONAKRĘTKI DO POBRANIA: 

DEFORM-NUT.PDF