Project Description

WKŁADKI GWINTUJĄCE ENSAT®

W swojej ofercie mamy również wkładki Ensat®, wyprodukowane przez Kerb Konus. Są to bardzo wytrzymałe wkładki gwintowane obustronnie, posiadające specjalne wycięcie lub otwory ułatwiające instalację i demontaż wkładki. Wkładka zalecana jest do tworzenia lub regeneracji gwintów w różnych materiałach. Gwint wewnętrzny jest metryczny, ten zewnętrzny w zależności od wersji dostosowany do określonych potrzeb: nagwintowania, skutecznego mocowania lub redukcji średnicy gwintowanego otworu.

Łączniki gwintowane Ensat stosuje się do materiałów o niskiej odporności na ścinanie, gdzie potrzeba wytworzyć połączenie o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Rodzina tego rodzaju wkładek jest bardzo liczna i obejmuje wersje wykonane ze stali ocynkowanej, nierdzewnej, mosiądzu, oraz modele z kołnierzem i bez, oraz z gwintem naprawczym lub samogwintującym.

Wkładki Kerb Konus mają zastosowanie w bardzo szerokim zakresie materiałów: w mosiądzu, żeliwie, stali, kompozytach, żywicach, stopach lekkich, aluminium, tworzywach sztucznych, a niektóre modele nawet w drewnie i innych materiałach miękkich. Wyróżniają się wysoką jakością oraz precyzją wykonania.

KATALOG ENSAT DO POBRANIA:

ENSAT.PDF

FILM Z INSTALACJĄ:

INSTALACJA ENSAT®

RAMIĘ DO INSTALACJI ENSAT®