Project Description

FASTMOUNT

Fastmount® to opatentowany system klipsów, który pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Jego sekretem jest unikalna gama wymiennych klipsów. Wykonany jest ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, który pozwolił na wydłużenie żywotności oraz zachowanie parametrów użytkowych na wiele dziesięcioleci. Jego zaletą jest wyjątkowo precyzyjny montaż, tak szczególnie wymagany w branży lotniczej czy jachtowej.

System umożliwia wielokrotny montaż elementów przy zachowaniu pełnej estetyki oraz pierwotnego miejsca montażu i absolutnej precyzji. Stanowi bardzo trwałe i bezpieczne mocowanie, może służyć w najbardziej ekstremalnych warunkach. Konstrukcja wkładek stanowi również formę izolatora drgań, jak również nie przewodzi prądu elektrycznego. Jest bardzo użyteczna przy produkcji pojazdów rekreacyjnych, a niezastąpiona przy montażu wykończeń wewnętrznych w samolotach oraz pokładów jachtów.

Fastmount® jest też uznanym przez architektów systemem, który pozwala na montaż nietypowych form oraz podwieszania wyjątkowo wymyślnych paneli wykończeniowych. Również instalacja może odbywać się na wiele sposobów: szycie, klejenie, przykręcenie. Zakres zastosowań ograniczony jest tylko wyobraźnią. W każdym przypadku system jest niewidoczny i bardzo łatwy w demontażu. Warto nadmienić, że system ten pozwala na łączenie materiałów elastycznych (np. tkanin, pianek lub gąbek) z materiałami stałymi (np. drewno, metal, kompozyty).

KATALOG FASTMOUNT DO POBRANIA:

FASTMOUNT.PDF

FILM POKAZUJĄCY GAMĘ FASTMOUNT: 

FASTMOUNT VIDEO