MASTER – PLATE®2018-08-01T08:15:50+00:00

Project Description

MASTER – PLATE

Master-Plate czyli elementy złączne do kompozytów. To bardzo prosty system wykorzystujący pomoc odpowiednich klejów, pozwalający na mocowanie do wszelkiego rodzaju materiałów. Nie wymaga żadnego mechanicznego przygotowania. Mocowanie polega na zatopieniu bazy w odpowiednim kleju. Dzięki temu montaż jest bardzo łatwy i szybki. Duża liczba kombinacji pomiędzy bazą i elementami mocującymi pozwala bardzo szerokie pole zastosowań.

System składa się z perforowanej, płaskiej płytki, do której przyspawane są nakrętki, trzpienie, kołki gwintowe, tulejki gwintowe lub też inne elementy złączne w zależności od potrzeb. Wielość kombinacji bazy i elementów złącznych pozwala projektantom na zastosowanie Master-Plate w wielu przemysłach,  między innymi przy budowie statków i jachtów, kabinach samochodów i przyczepach kempingowych, przemyśle meblowym czy przy budowie maszyn.

Produkty Master-Plate wykonane są ze stali ocynkowanej i nierdzewnej AISI316L. W zależności od potrzeb konkretnych projektów możemy wyprodukować Master-Plate według indywidualnych projektów.

KATALOG MASTER-PLATE DO POBRANIA:

MASTER-PLATE.PDF