Project Description

NAKRĘTKI DO NITOWANIA ANCHOR®

Nakrętka cylindryczna do nitowania Anchor® to nakrętka, która może być instalowana na dwa sposoby – poprzez wciśnięcie lub poprzez nitowanie. Instalowana jest w cienkie kształtki ze wstępnie wytłoczonymi otworami montażowymi. Wieniec zębaty trzpienia wcina się przy tym w ściankę otworu. Dzięki temu powstaje bardzo mocne zamocowanie. Dlatego też jest jest szczególnie oporna na skręcanie, nacisk, naprężenia, rozciąganie i obciążenia ścinające. Specjalny kształt trzpienia i pogłębienie na powierzchni dolnej chronią gwint przed uszkodzeniem przy montażu.
Nnakrętki Anchor® są zabezpieczone przed obróceniem i mogą być obciążane z obu stron. Mogą być osadzane w elementach posiadających obrobioną powierzchnię i ocynkowanych. Eliminuje to pracochłonne czyszczenie gwintów wewnętrznych i naprawę uszkodzeń powierzchni.
Dostępne jest wiele modeli wkładek, z gwintami od M2 do M16, a obsługiwane grubości materiałów odbiorczych zaczynają się od zaledwie 0.5 mm aż do 5 mm.

Nakrętka do nitowania do zastosowań profesjonalnych

Niezależnie czy instalujesz ją poprzez wciśnięcie, czy poprzez nitowanie, nakrętka cylindryczna Anchor® sprawdzi się idealnie, oferując bezkompromisowe zamocowanie. Wysoka trwałość, zwiększona przez specjalny kształt trzpienia i pogłębienie na powierzchni dolnej, to pewność bezproblemowego montażu bez uszkodzeń gwintu. Nakrętki cylindryczne do nitowania Anchor® z powodzeniem zastosujesz, pracując z różnymi elementami, w tym z elementami posiadającymi obrobioną powierzchnię i elementami ocynkowanymi. Produkt jest wykonany z najwyższą dokładnością. Chcesz zobaczyć, jak sprawdza się w warunkach rzeczywistych? Zobacz film, który znajduje się poniżej – pod kartami technicznymi udostępnionymi do pobrania. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami montażowymi dostępnymi w naszym sklepie. U nas kupisz elementy montażowe do zadań specjalnych. Jest w czym wybierać. Potrzebujesz pomocy przy wyborze? Zawsze możesz na nas liczyć. Jesteśmy sklepem przyjaznym fachowcom!

KARTY TECHNICZNE DO POBRANIA: 

ANCHOR AN.PDF

ANCHOR 701-718.PDF

ANCHOR 721-758.PDF

FILM POKAZUJĄCY INSTALACJĘ: 

FILM Z INSTALACJĄ ANCHOR® ZA POMOCĄ NITOWNICY