Project Description

 ZAMKNIĘCIA NA 1/4 OBROTU

System mocujący Bi-Fix, który pozwala na szybki montaż i demontaż elementów. Polecany szczególnie do montażu elementów często zdejmowanych. Szczególną cechą elementu mocującego Bi-Fix jest szybkie i proste zamknięcie. Przekręcenie o 90º odblokowuje połączenie, zwykły nacisk palca na głowę trzpienia ponownie klika element mocujący w położenie zablokowane.Bi-Fix jest idealny do zastosowań w miejscach gdzie elementy takie jak np. panele, drzwiczki czy włazy są regularnie otwierane lub zdejmowane. System składa się z trzpienia, który znajduje się w zdejmowanej części; podkładki służącej do utrzymania trzpienia i redukującej wibracje oraz zacisku sprężynowego, który jest zainstalowany na stałe w ramie osłony i jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić, że trzpień jest wysuwany automatycznie, gdy obraca się o 90º.

System mocujący Bi-Fix – uniwersalny, wytrzymały, niezawodny

W naszej ofercie znaleźć można m.in. solidny, wytrzymały i w pełni uniwersalny system mocujący Bi-Fix, który wyróżnia się mnogością zastosowań, a także odpornością na długotrwałą eksploatację. To niezawodne rozwiązanie, doskonale sprawdzające się w elementach, które często są zdejmowane. System Bi-Fix pozwala na szybki montaż i demontaż części, jest przy tym prosty w obsłudze. Patent ten może być z powodzeniem używany zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych, zwłaszcza przy włazach, drzwiczkach i panelach.

Bi-Fix – polecany do montażu często zdejmowanych elementów

Element mocujący bifix charakteryzuje się m.in. szybkim i prostym zamknięciem, które jednocześnie zapewnia stuprocentową płynność działania całego systemu. Połączenie można odblokować zwykłym przekręceniem o 90 stopni, a naciśnięcie palcem na głowę trzpienia pozwoli na sprawne zamknięcie całego mechanizmu. System Bi-Fix – pomimo tego, że uniwersalny i elastyczny – jest bardzo wytrzymały, bowiem przystosowany został do dużych obciążeń. Komplet składa się z trzpienia, umiejscowionego w zdejmowanej części, utrzymującej go podkładki (która reguluje wibracje) oraz zacisku sprężynowego, na stałe zainstalowanego w ramie osłony. Ponadto, dzięki zaciskowi trzpień wysuwa się automatycznie przy obrocie o 90 stopni.

System mocujący Bi-Fix to najwyższej jakości produkt, stworzony zgodnie z europejskimi standardami, będący odpowiednikiem takich systemów, jak Southco, czy Dirak. Mocny, solidny, trwały i niezawodny, a przy tym w pełni uniwersalny, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

KATALOG BI-FIX DO POBRANIA: 

BI-FIX.PDF