Project Description

Samozaciskające wkładki Captive Screws – mocne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia

Samozaciskające wkładki Captive Screws to najwyższej jakości produkt, wyprodukowany z myślą o wymagających użytkownikach, ceniących rozwiązania trwałe, solidne i wytrzymałe. Wkładki są lekkie i stabilne, a na dodatek proste oraz intuicyjne w montażu. Ponadto, wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także intensywną, długotrwałą eksploatację, w tym rozciąganie i uderzenia. Dzięki odpowiednio zredukowanym rozmiarom zewnętrznym, Captive Screws umożliwiają zaoszczędzenie miejsca oraz wagi, są też bardzo estetyczne.

Wkładki Captive Screws – uniwersalne i elastyczne

Samozaciskające wkładki Captive Screws posiadają prostą sekcję pośrodku śruby o mniejszej średnicy. To ważne, ponieważ po odkręceniu panelu lub elementu łączącego z głównego zespołu, sekcja o zmniejszonej średnicy pozwala na właściwe utrzymanie śruby, co natomiast eliminuje ryzyko zgubienia niewielkich elementów, np. podczas procesu konserwacji. Wkładki Captive Screws są zatem nie tylko proste w instalacji, ale również bezpieczne w użytkowaniu i bezproblemowe w czyszczeniu.

Samozaciskające wkładki Captive Screws – wysoki standard, najlepsze wykonanie

Samozaciskające wkładki Captive Screws zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych technologii, mających na celu zwiększenie komfortu użytkowania, ułatwienie montażu oraz usprawnienie konserwacji. To produkt o najwyższym standardzie, wykonany z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Solidny, niezawodny, w pełni uniwersalny.

KARTY TECHNICZNE DO POBRANIA: 

CAPTIVE SCREWS STANDARD.PDF

CAPTIVE SCREWS MAŁE.PDF