Project Description

DEFORM – STUD

Nitokołki gwintowane Deform-Stud to znakomite rozwiązanie do instalacji na blachach i w częściach, takich jak profile zamknięte czy rury. Łatwa i szybka instalacja, identyczna jak w przypadku zwykłych nitonakrętek, pozwala na uzyskanie szybkiego rozwiązania centrującego i mocującego. Dostępne w naszej ofercie nitokołki gwintowane charakteryzują się wysokimi walorami technicznymi, precyzją wykonania oraz trwałością.

Zalety i zastosowanie nitokołków gwintowanych Deform-Stud

Właściwości estetyczne pozwalają na montaż na dowolnym etapie produkcji, nawet na samym końcu. Daje to projektantom dużą swobodę w projektowaniu. Dzięki temu jest on dobrą alternatywą zwykłych spawów. Nitotrzpienie Deform-Stud mogą być stosowane w dowolnym materiale – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości od 0,5 mm. Nitokołki gwintowane wykorzystywane są najczęściej w przypadku trudno dostępnych miejsc, a także, gdy nie ma możliwości gwintowania w tradycyjny sposób. Do instalacji elementu wystarczy jedynie otwór w sześciokątnym lub walcowatym kształcie. Warto również wspomnieć, że intuicyjny montaż może odbywać się za pomocą prostych narzędzi, a cały proces może być z łatwością zautomatyzowany.

Różne rodzaje nitokołków gwintowanych Deform Stud

Szeroki wybór nitokołków od renomowanego producenta Specialinsert pozwala na dopasowanie komponentów do indywidualnych projektów. Stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości produkty, które wykazują się najwyższymi parametrami, zapewniając stabilność i odporność na drgania. Oferujemy zarówno nitokołki gwintowane o walcowatej, jak i sześciokątnej cholewce.

Wysoka jakość elementów złącznych i systemów mocowań na mocujemy.pl

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sygnowanych znanymi i renomowanymi markami. Nasza ponad 40-letnia obecność w branży zapewniła nam wiedzę i doświadczenie w zapewnianiu komponentów spełniających wszelkie normy jakości. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie przy doborze produktów łączących lub mocujących, wykorzystywanych w zróżnicowanych projektach. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem nitokołków gwintowanych Deform Stud!

KATALOG NITONAKRĘTKI DO POBRANIA: 

DEFORM-NUT.PDF