Project Description

FASTMOUNT

Fastmount® to opatentowany i innowacyjny system klipsów, który ma praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Jego sekretem jest unikalna i bardzo szeroka gama wymiennych klipsów, które pozwalają na wielokrotny montaż i demontaż elementów. Klipsy Fastmount® wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, które gwarantuje długą żywotność oraz zachowanie wysokich parametrów użytkowych na wiele dziesięcioleci.

Praktyczność i uniwersalność systemu klipsów Fastmount®

System umożliwia wielokrotny montaż i demontaż elementów przy zachowaniu pełnej precyzji pierwotnego miejsca montażu. Zapewnia niezwykle trwałe, a jednocześnie bezpieczne mocowanie. Konstrukcja wkładek stanowi formę izolatora drgań, a także nie przewodzi prądu elektrycznego. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań możliwe jest zastosowanie Fastmount® w wielu najróżniejszych materiałach. Jest to system powszechnie stosowany m.in. przy produkcji pojazdów rekreacyjnych, wykończeniach wnętrz czy przy budowie jachtów.

Szerokie możliwości zastosowań klipsów Fastmount®

Fastmount® jest też uznanym przez architektów systemem, który pozwala na montaż nietypowych form oraz podwieszania wyjątkowo wymyślnych paneli wykończeniowych. Instalacja może odbywać się na wiele sposobów – poprzez wszycie, wklejenie, przykręcenie lub wkręcenie. Zakres zastosowań ograniczony jest tylko wyobraźnią. W każdym przypadku system jest niewidoczny i bardzo łatwy w demontażu. Warto nadmienić, że system ten pozwala na łączenie materiałów elastycznych (np. tkanin, pianek lub gąbek) z materiałami stałymi (np. drewno, metal, kompozyty), co wyróżnia go spośród innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

Bogaty wybór produktów w sklepie mocujemy.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy szeroki wybór klipsów Fastmount®. Bogaty asortyment zapewnia wiele możliwości wykorzystania systemu klipsów, które znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Dbając o najwyższą jakość dostarczanego przez nas asortymentu, stawiamy wyłącznie na zaufanych i renomowanych producentów. Ponad 40-letnie doświadczenie i znajomość branży, umożliwia nam dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań na rynku elementów złącznych.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiednich klipsów Fastmount® serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktów i filmem przedstawiającym gamę produktów Fastmount®.

KATALOG FASTMOUNT DO POBRANIA:

FASTMOUNT.PDF

FILM POKAZUJĄCY GAMĘ FASTMOUNT: 

FILM – GAMA FASTMOUNT®