Project Description

FASTMOUNT

Fastmount® to opatentowany system klipsów, który pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Jego sekretem jest unikalna i bardzo szeroka gama wymiennych klipsów, które pozwalają na wielokrotny montaż i demontaż elementów. Klipsy Fastmount® wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, które gwarantują długą żywotność oraz zachowanie parametrów użytkowych na wiele dziesięcioleci.

System umożliwia wielokrotny montaż i demontaż elementów przy zachowaniu pełnej precyzji pierwotnego miejsca montażu. Stanowi bardzo trwałe i bezpieczne mocowanie. Konstrukcja wkładek stanowi również formę izolatora drgań, jak również nie przewodzi prądu elektrycznego. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań, możliwe jest zastosowanie Fastmount® w wielu najróżniejszych materiałach. Jest to system powszechnie stosowany m.in. przy produkcji pojazdów rekreacyjnych, wykończeniach wnętrz czy przy budowie jachtów.

Fastmount® jest też uznanym przez architektów systemem, który pozwala na montaż nietypowych form oraz podwieszania wyjątkowo wymyślnych paneli wykończeniowych. Instalacja może odbywać się na wiele sposobów – poprzez wszycie, wklejenie, przykręcenie lub wkręcenie . Zakres zastosowań ograniczony jest tylko wyobraźnią. W każdym przypadku system jest niewidoczny i bardzo łatwy w demontażu. Warto nadmienić, że system ten pozwala na łączenie materiałów elastycznych (np. tkanin, pianek lub gąbek) z materiałami stałymi (np. drewno, metal, kompozyty).

KATALOG FASTMOUNT DO POBRANIA:

FASTMOUNT.PDF

FILM POKAZUJĄCY GAMĘ FASTMOUNT: 

FILM – GAMA FASTMOUNT®