Project Description

Nitonakrętki Flower-Nut – dobre rozwiązanie do miękkich materiałów

Flower-Nut to najwyższej jakości łącznik gwintowany, dopracowany z dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Europejskiej klasy produkt, który wyróżnia się ponadprzeciętną uniwersalnością, odpornością na uszkodzenia, a także wyjątkową trwałością. Solidne, uniwersalne i elastyczne rozwiązanie, na dodatek z mnogością zastosowań.

Flower-Nut – elastyczny łącznik gwintowany

Flower-Nut to elastyczny łącznik gwintowany, zalecany przede wszystkim do szybkiego montażu, np. miękkich laminatów, blach, drewna, materiałów kompozytowych i tworzyw sztucznych. Zaprojektowany z myślą o intensywnej, długotrwałej eksploatacji, wzbogacony został o mechanizm samo-deformujący, zapewniający szybkie, bezproblemowe zainstalowanie łącznika, a także gwarantujący solidne, bezpieczne mocowanie.

Łącznik gwintowany Flower Nut – łatwy w obsłudze, szybki w montażu, niezawodny w działaniu

Samo-deformujący łącznik gwintowany Flower-Nut to produkt w stu procentach elastyczny, estetyczny i uniwersalny – wyjątkowo trwały, bezpieczny w użytkowaniu i zdecydowanie prosty w montażu. Zwłaszcza, że deformacja łącznika odbywa się podczas wkręcania śruby, co eliminuje konieczność sięgania po jakiekolwiek narzędzia. To natomiast pozwala zaoszczędzić czas i energię przy jednoczesnej gwarancji pewnych, silnych zamocowań. Niezawodny łącznik, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – nie tylko tych, ceniących sprawdzone, praktyczne patenty, ale też tych, dla których równie ważny jest komponent wizualny.

KARTA TECHNICZNA DO POBRANIA: 

FLOWER-NUT.PDF