Project Description

INSERT-PLAST ES

Mosiężna tulejka gwintowana z metrycznym gwintem wewnętrznym do obtryskiwania, o specjalnej, przerywanej rowkami sześciokątnej strukturze zewnętrznej. Taka konstrukcja ma na celu uzyskanie najwyższych parametrów odporności na wyrywanie oraz skręcanie.

Mosiężne wkładki gwintowane ES mogą być stosowane na początkowym etapie produkcji, podczas formowania tworzyw sztucznych. Polecany do seryjnej produkcji z materiałów termoformowanych i termoplastycznych. Występują dwie wersje wkładki – przelotowe oraz zamknięte (model CH).

Wkładki gwintowane do obtryskiwania

Wkładki gwintowane ES, mające formę tulejek gwintowanych z metrycznym gwintem wewnętrznym, to element znajdujący szerokie zastosowanie w produkcji przemysłowej opartej o pracę wtryskarek. Wkładki ES idealnie sprawdzają się przy formowaniu tworzyw sztucznych. Dzięki zaawansowanej strukturze wkładki odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Wkładki sprawdzają się przy realizacji różnych projektów bazujących na obtryskiwaniu. Z uwagi na swoje właściwości są szczególnie polecane do pracy z wymagającymi materiałami termoformowanymi i termoplastycznymi. Do wyboru są dwa typy wkładki: przelotowa oraz zamknięta. W ten sposób wkładka może zostać dopasowana do określonego procesu. Polecamy również inne wkładki dostępne w naszym sklepie. Specjalizujemy się w elementach montażowych do zastosowań profesjonalnych. Proponujemy sprawdzone i dopracowane produkty, kierując naszą ofertę do specjalistów szukających innowacyjnych i pewnych rozwiązań. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, zapraszamy do kontaktu – zawsze staramy się wspierać naszych klientów!

Katalog wkładek do tworzyw sztucznych do pobrania: PLASTICS.PDF