Project Description

WKŁADKI DO REDUKCJI GWINTU 

Gwintowana wkładka Kerb Konus MUBUX-M® stosuje się wszędzie tam, gdzie oprócz dużej obciążalności gwintu i wytrzymałości na zużycie wymagane jest osadzenie odporne na działanie drgań oraz bardzo dobre uszczelnienie. Mubux-M nadają się do różnych materiałów, od tworzyw sztucznych do stali, dla małych grubości ścianek oraz materiałów szczególnie kruchych. Nadaje się do otworów przelotowych i nieprzelotowych.

Wkładka gwintowana Mubux-M jest wykonana ze stali ocynkowanej, posiada gwint wewnętrzny i zewnętrzny. Wykonana jest z ocynkowanej stali i spełnia swoją rolę poza tworzywami sztucznymi również w stali, mosiądzu, żeliwie czy stopach lekkich, np. aluminium. Powierzchnia zewnętrzna może być pokryta środkiem adhezyjnym Precote 80 –  powłoką wstępną, złożoną z małych kapsułek, zawierających akrylan. Przy wkręcaniu w gwint macierzysty następuje pęknięcie kapsułek i rozpoczyna się proces utwardzania płynnego tworzywa sztucznego. W ten sposób powstaje mocne i szczelne połączenie, odporne na działanie siły ręcznej po około 20 minutach i osiągające pełną wytrzymałość po upływie trzech godzin.

Redukcja gwintu z wkładką Kerb Konus Mubux-M®

Gdy potrzebna jest redukcja gwintu narażonego na duże obciążenia i przyśpieszone zużycie, warto postawić na rozwiązania bez kompromisów. Takim rozwiązaniem jest gwintowana wkładka Kerb Konus MUBUX-M®. Wkładka nadaje się do różnych materiałów. Z powodzeniem można stosować ją do pracy z tworzywami sztucznymi, ale też ze stalą i innymi materiałami, takimi jak mosiądz, żeliwo czy aluminium. Korzystając z wkładki, mogą Państwo liczyć na doskonałe uszczelnienie. Wszystko dzięki delikatnemu pokryciu zewnętrznej powierzchni środkiem adhezyjnym Precote 80. Rozwiązanie to pozwala osiągnąć mocne i szczelne połączenie w bardzo krótkim czasie. Właściwości wkładki Kerb Konus MUBUX-M® są nieocenione w środowisku przemysłowym, gdzie liczą się pewne, skuteczne i sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi produktami. Staramy się włączać do oferty innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Mamy do zaoferowania wkładki i wiele więcej. Jest w czym wybierać!

KARTA TECHNICZNA DO POBRANIA:

MUBUX-M.PDF