Project Description

MUBUX

Mosiężne wkładki gwintowane Mubux® przeznaczone są do instalowania ciśnieniowego w uformowanych już tworzywach sztucznych. Służy do systemowego łączenia elementów z plastiku w sposób bezpieczny i estetyczny. Zalecane są do stosowania przede wszystkim w delikatnych materiałach, tam gdzie wkładki rozpierające typu B-Lok® czy Insert-Plast® mogą uszkodzić materiał odbiorczy.

Zewnętrzna geometria zapewnia wyjątkowo skuteczne zakotwienie w materiale nośnym. Instalacja wkładki powinna odbywać się na prasie, a wkładka powinna być wciskana powoli, ponieważ obraca się podczas tego procesu, nacinając materiał odbiorczy i kotwicząc się w ten sposób.

Posiadamy różne modele wkładki – zwykłą, z kołnierzem zewnętrznym, jak i wkładki z zewnętrznym trzpieniem gwintowanym. Dodatkowo w naszej ofercie są również wersje specjalne wkładki Mubux® – jakie M taka wysokość, stosowane w materiałach o bardzo niewielkiej grubości.

Wkładki gwintowe Mubux® do pracy z tworzywami sztucznymi

Mosiężne wkładki gwintowe Mubux® doskonale sprawdzą się podczas pracy z każdym rodzajem tworzywa sztucznego. Dzięki nim każdy, nawet najdrobniejszy plastikowy element zostanie połączony z drugim w solidny, sprawny i bezpieczny sposób. Konstruując wkładki gwintowe Mubux®, dołożono wszelkich starań, aby ich budowa była maksymalnie zoptymalizowana, pozwalając na bezproblemową instalację i zarazem oferując doskonałe właściwości techniczne. Dobór wkładki gwintowanej jest niezwykle istotny. Dobrze dobrana wkładka gwintowana zapewnia niezawodne połączenie niezależnie od specyfiki danej aplikacji. Oferowane wkładki gwintowane Mubux® poradzą sobie również w nieszablonowych instalacjach. Sprawdzają się m.in. wtedy, gdy w grę wchodzą trudne materiały o niewielkiej grubości. Jesteśmy miejscem, w którym możesz znaleźć sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Naszymi produktami staramy się rozwiązywać problemy natury technicznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

KATALOG MUBUX® DO POBRANIA:

PLASTICS.PDF

KARTA TECHNICZNA MUBUX® – JAKIE M TAKA WYSOKOŚĆ:

MUBUX® JAKIE M TAKA WYSOKOŚĆ.PDF

FILM Z INSTALACJĄ:

INSTALACJA MUBUX