Project Description

NITONAKRĘTKI DEFORM – NUT

Nitonakrętki Deform-Nut nadają się do połączeń w sekcjach blaszanych, profilach, a nawet w końcówkach rur. Swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach m.in. budownictwie, meblarstwie, elektronice oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykonania tradycyjnego gwintowania ze względu na zbyt wysokie koszty, czy charakterystykę powierzchni.

Intuicyjny montaż nitonakrętek Deform-nut

Nitonakrętki charakteryzują się łatwą i szybką instalacją. Szczególnie zalecane są do rozwiązywania wszelkich problemów łączenia przy niewielkich grubościach materiałów odbiorczych. Mogą być stosowane na dowolnym etapie procesu produkcji. Proces instalacji jest niezwykle prosty i intuicyjny – trwa maksymalnie kilkanaście sekund. Istnieje także możliwość zautomatyzowania całego procesu.

Ich właściwości estetyczne pozwalają na montaż na dowolnym etapie produkcji, nawet na samym końcu. Daje to projektantom dużą swobodę w projektowaniu. Mogą być instalowane w dowolnym materiale – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości od 0,5 mm. Nitonakrętki Deform-Nut to bardzo wysokiej jakości alternatywa do nitonakrętek Boelhoff czy Fasteks / Filko. Produkowane są w Europie i spełniają wszelkie normy jakości, potwierdzone między innymi certyfikatem Automotive Tier 1 – IATF16949.

Szeroki wybór nitonakrętek Deform nut

Nasza oferta nitonakrętek obejmuje wiele ciekawych i nowatorskich rozwiązań, m.in.:

– opatentowane nitonakrętki samohamowne,

– opatentowane nitonakrętki tytanowe,

– nitonakrętki aluminiowe,

– nitonakrętki nierdzewne w stali AISI316,

– nitonakrętki w standardzie UNI,

– dużo wersji ślepych,

– nitonakrętki dystansowe,

– nitonakrętki do kruchych materiałów,

– wersje okrągłe, okrągłe z sześciokątnym łbem oraz sześciokątne.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich nitonakrętek, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne na temat nitonakrętek Deform-nut.

KATALOG NITONAKRĘTKI DO POBRANIA: 

DEFORM-NUT.PDF