Project Description

System mocowań S-LOK – dla wymagających

System mocowań S-LOK stworzony został z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują trwałych i solidnych rozwiązań zaprojektowanych z uwzględnieniem najwyższych standardów. Pakiet obejmuje mosiężne tulejki gwintowe oraz kołki, które stanowią bezpieczne i szczelne zakotwienie w tworzywach sztucznych. Całość charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na długotrwałą eksploatację, a także na uszkodzenia mechaniczne, m.in. dzięki dużej wytrzymałości na rozciąganie i naprężenia skrętne. Warto wspomnieć również o tym, że system mocowań S-LOK wyróżnia się mnogością wariantów instalacji, ponieważ kołki mogą być montowane za pomocą ultradźwięków, termicznie lub na etapie powstawania materiału nośnego.

Mosiężne wkładki gwintowane S-LOK – wytrzymałe, elastyczne, skuteczne

Mosiężne wkładki gwintowane S-LOK to system mocowań stworzony z myślą o materiach termoplastycznych i formowanych termicznie. Ponadto, w zakresie polecanego systemu mocowań znaleźć można wiele rodzajów tulejek i kołków, dzięki czemu całość jest jak najbardziej uniwersalna. W rezultacie mosiężne wkładki gwintowe S-LOK mogą być idealnie dobrane do parametrów użytkowych oraz właściwości materiału nośnego. Ich zakup to w pełni udana inwestycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt jest prosty w obsłudze, skuteczny, a dodatkowo – bardzo estetyczny, bowiem zaprojektowany z uwzględnieniem nowoczesnego designu. Co więcej, naszym klientom oferujemy wiele różnych modeli mosiężnych wkładek gwintowanych S-LOK (duży zakres gwintów od M2 do M10, wersje z kołnierzem lub bez, modele specjalnie zaprojektowane do delikatnych materiałów, modele do otworów stożkowych, modele ślepe, modele z trzpieniem gwintowanym oraz wersje ES, które mają najlepsze parametry na obracanie i wyrywanie). Europejska produkcja nie tylko dla profesjonalistów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli mosiężnych wkładek gwintowanych S-Lok. Duży zakres gwintów od M2 do M10, wersje z kołnierzem lub bez, modele specjalnie zaprojektowane do delikatnych materiałów (seria 863-864), modele do otworów stożkowych (853-855), modele ślepe (60_C – 62_C), modele z trzpieniem gwintowanym oraz wersje ES, które mają najlepsze parametry na obracanie i wyrywanie.

System mocowań S-LOK – definicja trwałości

System mocowań S-LOK to definicja trwałości, elastyczności i wysokiej jakości. Pakiet jest dedykowany najbardziej wymagającym specjalistom. To naturalny wybór dla wszystkich tych, którzy oczekują trwałych i estetycznych rozwiązań. Wchodzące w skład systemu mocowań S-LOK mosiężne tulejki gwintowane i kołki zostały stworzone głównie na potrzeby mocowania materiałów formowanych termicznie. Decydując się na system mocowań S-LOK, wybierają Państwo najwyższą jakość i właściwości, które są odporne na działanie czasu. System mocowań S-LOK to szerokie spektrum elementów nadających się do różnych zastosowań. Bez problemu znajdziesz w jego obrębie produkty odpowiadające konkretnym zapotrzebowaniom w środowisku produkcyjnym. System mocowań S-LOK to wybór profesjonalistów. Polecamy również zapoznanie się z innymi produktami wchodzącymi w skład naszej oferty. Nasz asortyment to sprawdzone elementy montażowe do zadań specjalnych. Szukasz czegoś nietypowego? Poinformuj nas o tym. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie!

KATALOG S-LOK® DO POBRANIA:

PLASTICS.PDF