Project Description

Nitonakrętki do rur – mocne, trwałe, elastyczne

Deform-Nut TTN to specjalne wersje nitonakrętek, przeznaczone do uzyskania gwintu wewnętrznego na końcu rur. Produkt wyróżnia się solidnym oraz estetycznym wykonaniem, ponadprzeciętną wytrzymałością, odpornością na długotrwałą eksploatację, mnogością zastosowań i niebywałą elastycznością. Wzbogacony w nowoczesny mechanizm samo-deformujący, gwarantuje mocny, efektywny i odpowiednio zakotwiczony gwint.

Deform-Nut TTN – najwyższej klasy nitonakrętki do rur

Nitonakrętki do rur Deform-Nut TTN cechują się imponującą uniwersalnością – montowane mogą być bowiem w dowolnych materiałach, pasując m.in. do aluminium, stali, włókien szklanych oraz kompozytów o grubości ścianek od 0,5 mm. Ponadto, mogą być one stosowanie na dowolnym etapie produkcji, dzięki czemu są zdecydowanie praktyczne i uniwersalne. Co więcej, nitonakrętki do rur Deform-Nut TTN są szybkie i proste w montażu, a przy tym odporne na uszkodzenia podczas procesu instalacji.

Niezawodne nitonakrętki do rur – Deform-Nut TTN

Nitonakrętki do rur Deform-Nut TTN to produkt ponadprzeciętnie wytrzymały, solidny i trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz te, które wynikają bezpośrednio z użytkowania. Zaprojektowany z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół, nie zawiedzie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Doceniany nie tylko przez fachowców, z powodzeniem służyć będzie przez wiele lat. Deform-Nut TTN to w pełni uniwersalne oraz intuicyjne w montażu nitonakrętki do rur, używane w wielu branżach.

KARTA TECHNICZNA TTN:

DEFORM-NUT TTN.PDF

FILM Z INSTALACJĄ TTN: 

TTN MONTAŻ VIDEO

KATALOG NITONAKRĘTKI DO POBRANIA: 

DEFORM-NUT.PDF