fbpx

Drewno

Elementy złączne do drewna.

Drewno i metal to materiały, które często wspólnie występują w różnych konstrukcjach i produktach. Takie połączenia są typowe dla branży meblarskiej, w której na metalowych stelażach montuje się drewniane siedziska lub blaty. Wkładki gwintowane do drewna, łączniki gwintowane, tulejki i kołki gwintowe wciskane, które znajdziecie Państwo w tej kategorii, doskonale sprawdzą się w takich konstrukcjach. Do specyficznych produktów zaliczają się też nakrętki kłowe wyposażone w specjalne haki, które eliminują ryzyko przekręcania się.

Elementy złączne do drewna i metalu to grupa produktów, wśród których znajdują się też polecane przez nas wkładki Griff-Nut (potocznie: nakrętki kłowe lub pazurkowe), mufy typu rampa – Elic-Wood i wykonane z mosiądzu rozporowe tulejki gwintowane Espand-Nut, przeznaczone do tworzenia gwintowanych gniazd w płytach wykonanych z drewna, materiałów drewnopodobnych, płyt MDF i innych materiałów.

Nasz asortyment zawiera także system klipsów Fastmount pozwalający na łatwy i szybki wielokrotny montaż oraz demontaż poszczególnych elementów, a także wykonane ze stali mufy do drewna. Głównym odbiorcą proponowanych przez nas części jest przemysł meblarski, ale również są wykorzystywane w dekoracji wnętrz oraz produkcji jachtów i statków.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt