fbpx

Ensat®

Najwyższa jakość. Od ponad 60 lat.

Wkładki gwintujące.

W naszej ofercie mamy wkładki Ensat® wyprodukowane przez Kerb Konus. Są to bardzo wytrzymałe wkładki gwintowane obustronnie ze specjalnym wycięciem lub otworem ułatwiającym odprowadzanie materiału tworzonego podczas instalacji. Precyzja i staranność wykonania zapewniają wysokie walory techniczne, a także wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Do różnych materiałów.

Dostarczamy wkładki gwintowane Ensat® do metali, tworzyw sztucznych, twardego drewna i sklejki, do materiałów, które mogą być instalowane poprzez przykręcanie,. Można je łatwo znaleźć w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych i statkach, a także w sprzęcie gospodarstwa domowego, kamerach, komputerach, artykułach elektrycznych i urządzeniach stosowanych w technice dentystycznej. W wielu przypadkach jedynie dzięki zastosowaniu naszych tulei gwintowanych do elementów o cienkich ściankach można uzyskać bezpieczne, mocne połączenia śrubowe.

Wkładki do redukcji i wzmacniania gwintu.

Gwintowana wkładka Kerb Konus MUBUX-M® stosuje się wszędzie tam, gdzie oprócz dużej obciążalności gwintu i wytrzymałości na zużycie wymagane jest osadzenie odporne na działanie drgań oraz bardzo dobre uszczelnienie. Dostępne z powłoką Precote 80.

Jeszcze więcej rozwiązań regeneracji gwintów.

Filtec® to tylko jedno z naszych rozwiązań do naprawy, regeneracji i wzmacniania gwintów. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozwiązania mające takie zastosowanie.

Dowel-Insert®

Najwyższa jakość bez kompromisów. Dowel-Insert to obustronnie gwintowana wkładka stosowana tam, gdzie wymagane są najwyższe parametry.

Więcej informacji

Filtec®

Drutowe wkłady gwintowe do regeneracji i wzmacniania gwintów. Olbrzymia gama modeli od M2 do M48.

Więcej informacji

 

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich wkładek gwintowanych Kerb Konus, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne na temat Ensat®.

Filmy

Skontaktuj się z nami Telefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt