Loading...

ŚRUBY BEZPIECZNE

Potrzeba zabezpieczenia przed kradzieżą, wandalizmem i ingerencją jest zasadniczą częścią wielu specyfikacji projektowych. Aby przeciwdziałać tym zagrożeniom, wprowadzamy do naszej oferty szeroką gamę mocowań i łączników odpornych na akty wandalizmu i sabotażu do wielu zastosowań. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze! Elementy złączne odporne na manipulacje to nowość, która szturmem zdobywa rynki Europy Zachodniej. Najważniejsze zalety to:

  • Zapobiegają kradzieżom i zniechęcają do wandalizmu
  • Chronią społeczeństwo przed wypadkami
  • Zmniejszają ryzyko spraw sądowych
  • Generują oszczędności poprzez zapobieganie kradzieżom i wandalizmowi

Mocowania bezpieczeństwa są niezbędnym elementem ochrony mienia i bezpieczeństwa ludzi. Ale jaki poziom zabezpieczenia należy określić, aby chronić przed kradzieżą / manipulacją? Wszystko zależy od tego, jaka jest twoja aplikacja i jak ważne jest dla Ciebie, aby była chroniona. Aby pomóc Ci wybrać właściwe rozwiązanie dla Twojej aplikacji, podzieliliśmy nasze elementy złączne na poziomy 1-5 od standardowego do najwyższego.

POZIOM 5

NAJWYŻSZY

Produkty są trwałymi mocowaniami jednokierunkowymi lub wymagają specjalnych, robionych na zamówienie narzędzi montażowych.

POZIOM 4

WYSOKI

Jednokierunkowe stałe mocowania lub rzadkie, opatentowane produkty, wymagające specjalistycznego oprzyrządowania do montażu.

POZIOM 3

ŚREDNI

Rzadsze, mniej znane produkty. Dostępność narzędzi jest kontrolowana, mniej dostępna do kupienia, zwiększając bezpieczeństwo montażu.

POZIOM 2

PODWYŻSZONY

Mocowania są mniej popularne i mniej znane. Bity i narzędzia do instalacji są trudniejsze do znalezienia i kupienia.

POZIOM 1

PODSTAWOWY

Elementy złączne zapewniają ochronę przed wandalizmem i przestępczością oportunistyczną. Narzędzia montażowe mogą być zakupione przez każdego.

Śruby, wkręty, nakrętki i mocowania zabezpieczające jednokierunkowe są uniwersalne i mogą być stosowane we wszystkich sytuacjach. Unikalna konstrukcja mocowań zapewnia doskonałą odporność na kradzież. Elementy zabezpieczające jednokierunkowe działają tylko w ruchu zgodnym z ruchem wskazówek zegara lub na zasadzie całkowitego zablokowania dostępu to śruby. Zazwyczaj są to elementy z wyższych poziomów zabezpieczeń.

Bezpieczne mocowania dwukierunkowe, używane są tam, gdzie może być wymagane ich zdjęcie w celu uzyskania dostępu do zabezpieczonego elementu. Najczęściej demontowalne są przy pomocy specjalistycznych narzędzi, dostępnych zarówno dla ogółu społeczeństwa (w przypadku zabezpieczeń z niskich poziomów bezpieczeństwa), jak i tylko dla nielicznych, wyspecjalizowanych dystrybutorów (w przypadku rozwiązań z poziomów wyższych). Najwyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku mocowań dwukierunkowych oferuje Solok®, w przypadku którego projektowanie i produkcja odbywa się unikatowo dla każdego pojedynczego klienta i tylko on ma dostęp zarówno do mocowań, jak i narzędzi instalacyjnych.

NASZA OFERTA: