fbpx

Śruby bezpieczne

Zabezpieczenie na 100%.

Potrzeba zabezpieczenia przed kradzieżą, wandalizmem i ingerencją jest zasadniczą częścią wielu specyfikacji projektowych.  Dlatego też, aby przeciwdziałać tym zagrożeniom, wprowadzamy do naszej oferty szeroką gamę mocowań i łączników odpornych na akty wandalizmu i sabotażu do wielu zastosowań. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze! Elementy złączne odporne na manipulacje to nowość, która szturmem zdobywa rynki Europy.Najważniejsze zalety.

Zapobiegają kradzieżom i zniechęcają do wandalizmu.

Blokują dostęp niepożądanym osobom.

Chronią społeczeństwo przed wypadkami.

Zmniejszają ryzyko spraw sądowych.

Generują oszczędności poprzez zapobieganie kradzieżom i wandalizmowi.

zd

Dostosowane do potrzeb.

sb

Pięć poziomów zabezpieczeń.

Mocowania bezpieczeństwa są niezbędnym elementem ochrony mienia i bezpieczeństwa ludzi. Ale jaki poziom zabezpieczenia należy określić, aby chronić przed kradzieżą lub manipulacją? Wszystko zależy od tego, jaka jest twoja aplikacja i jak ważne jest dla Ciebie, aby była chroniona. Aby pomóc Ci wybrać właściwe rozwiązanie dla Twojej aplikacji, podzieliliśmy nasze elementy złączne na poziomy 1-5 od standardowego do najwyższego.

Zabezpieczone na zawsze.

Śruby, wkręty, nakrętki i mocowania zabezpieczające jednokierunkowe są uniwersalne i mogą być stosowane we wszystkich sytuacjach. Unikalna konstrukcja mocowań zapewnia doskonałą odporność na kradzież. Elementy zabezpieczające jednokierunkowe działają tylko w ruchu zgodnym z ruchem wskazówek zegara lub na zasadzie całkowitego zablokowania dostępu do śruby. Zazwyczaj są to elementy z wyższych poziomów zabezpieczeń.

3 1
2 1

Z możliwością dostępu.

Bezpieczne mocowania dwukierunkowe, używane są tam, gdzie może być wymagane ich zdjęcie w celu uzyskania dostępu do zabezpieczonego elementu. Najczęściej demontowalne są przy pomocy specjalistycznych narzędzi, dostępnych zarówno dla ogółu społeczeństwa (w przypadku zabezpieczeń z niskich poziomów bezpieczeństwa), jak i tylko dla nielicznych, wyspecjalizowanych dystrybutorów (w przypadku rozwiązań z poziomów wyższych). Najwyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku mocowań dwukierunkowych oferuje Solok®, w przypadku którego projektowanie i produkcja odbywa się unikatowo dla każdego pojedynczego klienta i tylko on ma dostęp zarówno do mocowań, jak i narzędzi instalacyjnych.

6
5 1

Poznaj nasze produkty.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt