fbpx

Mocowania do kompozytów i kamienia.

Kamień, spieki kwarcowe i kompozyty to materiały o wyjątkowej twardości oraz zwartej strukturze. Wymagają one specjalnych systemów mocowań, które stworzą solidne i trwałe połączenie z innymi elementami konstrukcji. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo doskonałe tulejki gwintowane Keep-Nut wykonane ze stali nierdzewnej. Wyróżniające się dużą plastycznością części składają się z gwintowanej tulei i zestawu elastycznych koron oraz pierścieni wykonanych z tworzywa sztucznego. Tuleje te świetnie sprawdzą się w łączeniach na zewnątrz budynków. Z tych certyfikowanych przez ETA (Europejską Ocenę Techniczną) i DIBt (Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej) elementów składają się innowacyjne systemy mocowań elewacji wentylowanych. Rewelacyjnym rozwiązaniem technologicznym są elementy złączne do kompozytów Master-Plate. Ich trwałe mocowanie zapewnia zastosowanie specjalnego kleju. Płytka bazowa uzupełniona jest o dodatkowe elementy w rozmaitych kształtach, dlatego produkt ten można wykorzystać w bardzo wielu konstrukcjach. Oferowane przez nas elementy złączne doskonale sprawdzają się również przy mocowaniu spieków oraz HPL.

W ofercie znajdziecie Państwo również: wkładki gwintowane dwustronnie Ensat, nakrętki z kontrolowaną deformacją, a także opatentowany system Fastmount, który tworzy unikalna gama wymiennych klipsów ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego. Ich zaletą są nieograniczone możliwości zastosowań.

Nasza oferta zawiera także innowacyjne mocowania do wklejania typu Bighead, które wyróżniają się specyficzną konstrukcją pozwalającą na umieszczenie na płycie perforowanej dowolnego elementu złącznego. Mogą to być zarówno nakrętki, kołki oraz gwinty, jak i trzpienie czy haczyki. Dzięki mocowaniu Bighead można połączyć części wyprodukowane z kompozytów lub tworzyw sztucznych. Gwarantują także niezwykłą wytrzymałość, której nie da się osiągnąć przy użyciu innych metod łączenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Znajdą w niej Państwo również praktyczne systemy mocowania elewacji oraz produkty dedykowane łączeniu innych materiałów.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt