Project Description

Crown Nut – uniwersalne, elastyczne i wytrzymałe

Wkładki gwintowane i elementy złączne do rur i profili zamkniętych Crown-Nut® to rozwiązanie w pełni uniwersalne, a przy tym wyjątkowo elastyczne. Umożliwia ono bezproblemowe tworzenie gwintu w końcówkach rur, dostępne jest w szerokim zakresie kształtów i rozmiarów, na dodatek idealnie pasuje zarówno do rur okrągłych, jak i kwadratowych (w wersjach z kołnierzem oraz bez kołnierza). Wkładki wykonane zostały z mocnego, trwałego metalu, wzbogaconego o odpowiednio nachylone korony, dzięki czemu są wytrzymałe i niezawodne, zapewniając ponadprzeciętną siłę zamocowania.

Wkładki gwintowane Crown Nuts – wygodne i bezpieczne w użytkowaniu

Wkładki gwintowane Crown-Nut® wyróżniają się ponadprzeciętną elastycznością koron, dlatego z powodzeniem zastosować można je w rurach o różnej średnicy wewnętrznej (obsługiwany zakres średnic: od 11,8 mm do 58 mm). Co więcej, nie uszkadzają i nie odkształcają one materiału odbiorczego, a na dodatek są łatwe oraz intuicyjne w montażu. To rozwiązanie bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, które z powodzeniem zastąpić może wspawywane nakrętki.

Wkładki gwintowane Crown-Nut spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, imponując odpornością na eksploatację, mnogością zastosowań oraz solidnym wykonaniem.

KATALOG CROWN-NUT DO POBRANIA:

CROWN-NUT PDF 

FILM Z INSTALACJĄ CROWN-NUT:

CROWN-NUT VIDEO