fbpx

Witamy na pokładzie!

mocujemy.pl to Ludzie

Nasza firma to organizacja turkusowa, gdzie nie ma struktur, każdy jest ważny i ma wartościowy wkład w działanie i rozwój firmy. Uczciwość, szczerość, otwartość i ciągłe doskonalenie to najważniejsze wartości, którymi kierujemy się w pracy i w życiu. Wierzymy, że wartości ludzi i wartości firmy muszą być zbieżne. Dzięki temu budujemy miejsce, w którym każdy dobrze się czuje i z radością wspina się na wyżyny swoich możliwości.

Twoje miejsce.

Ludzie to największa wartość naszej firmy. Chcemy by czerpali przyjemność z pracy i nieustannie rozwijali swoje kompetencje. Dlatego wspólnie budujemy miejsce, gdzie będzie to możliwe! Miejsce, gdzie każdy z nas może być sobą, robić to co lubi i ciągle się rozwijać. Tworzymy warunki, aby wszyscy w naszej firmie się lubili i chcieli ze sobą pracować. Spędzamy w pracy jedną trzecią swojego życia, więc chcemy spędzać ten czas w miłym towarzystwie!

Rozwiń skrzydła.

Cały czas szkolimy się i dokształcamy. Rozwijamy swoje kompetencje, zarówno biznesowe, jak i osobiste. Wierzymy, że dzięki temu nasi Ludzie będą najlepsi w tym co robią, a to przełoży się na ich dobre samopoczucie i  spełnienie w pracy. A co najlepsze, miłym skutkiem ubocznym tych wszystkich działań będą zadowoleni klienci!

Robimy to dla Ciebie.

Nasze działania i sposób funkcjonowania firmy mają inspirować wszystkich wokół do maksymalnego rozwoju osobistego i czerpania przyjemności z pracy. Każdy z nas ma dużą swobodę w działaniu, bierze na siebie dużo odpowiedzialności i przede wszystkim ma możliwość robienia tego, co lubi. Dodatkowo staramy się, aby wszystko co robimy, jak najmniej negatywnie wpływało na środowisko.

To działa!

W świecie turkusu życie wygląda trochę inaczej niż w przeciętnej firmie. Jesteśmy inni i jesteśmy z tego dumni! Nie mamy sztywnej hierarchii, nie ustalamy targetów, nie wydajemy rozkazów i nie uprawiamy biurowej polityki. Za to wspieramy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą, nieustannie się szkolimy i rozwijamy, rozmawiamy o błędach i wyciągamy z nich wnioski.

Co zyskasz dzięki turkusowi?

Przede wszystkim uśmiech na twarzy, nawet w poniedziałek! Miejsce pracy, gdzie każdy może być sobą, jest traktowany z szacunkiem i w ten sam sposób traktuje innych. To miejsce, gdzie wszyscy mają duży wpływ na sposób funkcjonowania firmy, dużo swobody w działaniu i dużo odpowiedzialności. Mamy do siebie dystans i nie tolerujemy ludzi bez poczucia humoru. Dzięki temu dużo lepiej nam się pracuje, a nasi klienci to widzą, czują i doceniają.

Jak to wygląda w praktyce?

Zasady, przykłady, opinie, a nawet recenzje lektur, które przerabiamy, znajdziecie w naszym firmowym blogu. Wszystkie wpisy są dziełem teamu mocujemy. Zachęcamy do lektury i sprawdzenia, jak wygląda nasza praca.

Turkusowy blog

Spodobał Ci się nasz świat?

Z chęcią Cię poznamy!

Skontaktuj się z nami Telefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt