fbpx

Elic-Wood

Proste rozwiązania są najlepsze.

L 800 Elic Wood

Mufy do drewna.

Samogwintująca mufa do drewna typu Rampa, posiadająca w środku gwint metryczny oraz gniazdo imbusowe do dokręcania. Z zewnątrz wkładka ta posiada specjalnie zaprojektowany gwint o zwiększonej powierzchni przylegania. Taka forma pozwala na uzyskanie gwintu o wysokiej wytrzymałości w miękkim materiale oraz zwiększa przyczepność między wkładką a materiałem nośnym.

Szczególnie polecana do drewna oraz materiałów drewnopochodnych: np. płyta wiórowa czy MDF. Wykonana jest z ocynkowanej stali i instalowana w uprzednio wykonanym otworze o odpowiednio mniejszej od wkładki średnicy. Wkładka pozwala na wielokrotny montaż i demontaż poszczególnych elementów bez ryzyka osłabienia połączenia.

 

Niezawodne mufy do drewna, czyli odpowiedź na potrzeby przemysłu meblarskiego

Wszystkie nasze mufy do drewna są produkowane z doskonałej jakości materiału i spełniają najwyższe standardy branżowe. Ich powłoka jest odporna na korozję. Elementy te wytrzymują duże obciążenia, dzięki czemu gwarantują niezawodne mocowanie przez wiele lat. Komponenty Elic-Wood chętnie wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle meblarskim. Wygodę użytkowania insertów do drewna doceniają nawet najbardziej doświadczeni fachowcy. Praca z elementami Elic jest wyjątkowo komfortowa – montaż nie wymaga użycia dużej siły i zajmuje niewiele czasu. Specjalnie zaprojektowany gwint prezentowanych muf gwarantuje idealnie pionowe, równe wkręcanie.

Jakość zbudowana na doświadczeniu – inserty do drewna oraz wiele innych elementów złącznych

W branży działamy od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom komponenty, które są najlepsze w swojej klasie i spełniają wszystkie potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. Nasze mufy do drewna oraz inne elementy złączne trafiają do przeróżnych branż i znajdują zastosowanie w wielu projektach. Ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące prezentowanych muf do drewna Elic-Wood lub innych komponentów – zapraszamy do kontaktu.

Karta Techniczna

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt