fbpx

Nakrętki Kłowe.

Klasyk w najlepszym wydaniu.

GRIFF 1

Nakrętki kłowe Griff-Nut, określane również terminem nakrętki pazurkowe, wyposażone są w cztery haki wgryzające się w materiał nośny podczas instalowania ciśnieniowego. Jest to podstawowy łącznik stosowany do mocowania w drewnie i materiałach drewnopodobnych jak płyta wiórowa czy MDF. Odpowiedni dobór twardości stali wykorzystywanej do produkcji powoduje, że nakrętki kłowe idealnie spełniają swoje zadanie i nie ulegają deformacji podczas instalowania.

Nakrętki pazurkowe Grif-Nut są wyjątkowo odporne na skręcanie oraz rozciąganie. Pokryte są cynkową powłoką chroniącą przed korozją. Nie wymagają specjalnych narzędzi, montaż jest bardzo łatwy, dlatego też często stosowane są jako elementy zestawów do samodzielnego składania. Poza drewnem i pochodnymi, polecane również do innych miękkich materiałów

Dzięki możliwości stabilnego i bezpiecznego łączenia różnych materiałów nakrętki kłowe stosowane są na szeroką skalę w wielu różnych obszarach. Firmy z branży meblarskiej wykorzystują je do składania i kompletowania mebli tapicerowanych. Używa się ich również przy tuningu samochodów. Dzięki nim entuzjaści motoryzacji mogą w prosty sposób zamontować ozdobne elementy we wnętrzach swoich aut. Nakrętki pazurkowe doskonale sprawdzają się również w domach. Z ich pomocą samodzielnie można w łatwy sposób wykonać mocowanie różnego rodzaju sprzętów np. głośników lub kina domowego.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt