fbpx

Fastmount®

Montaż. Demontaż. Idealnie.

Fastmount® to opatentowany i innowacyjny system klipsów, który ma praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Jego sekretem jest unikalna i bardzo szeroka gama wymiennych klipsów, które pozwalają na wielokrotny montaż i demontaż elementów. Klipsy Fastmount® wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, które gwarantuje długą żywotność oraz zachowanie wysokich parametrów użytkowych na wiele dziesięcioleci.

VL LOGO

Praktyczne i uniwersalne klipsy Fastmount®.

System umożliwia wielokrotny montaż i demontaż elementów przy zachowaniu pełnej precyzji pierwotnego miejsca montażu. Zapewnia niezwykle trwałe, a jednocześnie bezpieczne mocowanie. Konstrukcja wkładek stanowi formę izolatora drgań, a także nie przewodzi prądu elektrycznego.

Do wszelkich materiałów.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań możliwe jest zastosowanie Fastmount® w wielu najróżniejszych materiałach. Jest to system powszechnie stosowany m.in. przy produkcji pojazdów rekreacyjnych, wykończeniach wnętrz czy przy budowie jachtów.

L 800 Fastmount LP AF8

Szerokie możliwości zastosowań klipsów Fastmount®

Fastmount® jest też uznanym przez architektów systemem, który pozwala na montaż nietypowych form oraz podwieszania wyjątkowo wymyślnych paneli wykończeniowych. Instalacja może odbywać się na wiele sposobów – poprzez wszycie, wklejenie, przykręcenie lub wkręcenie.

L 800 Fastmount PC kpl

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Zakres zastosowań ograniczony jest tylko wyobraźnią. W każdym przypadku system jest niewidoczny i bardzo łatwy w demontażu. Warto nadmienić, że system ten pozwala na łączenie materiałów elastycznych (np. tkanin, pianek lub gąbek) z materiałami stałymi (np. drewno, metal, kompozyty), co wyróżnia go spośród innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

L 800 Fastmount PC RF1
L 800 Fastmount PC VM1

Najwyższa jakość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy szeroki wybór klipsów Fastmount®. Bogaty asortyment zapewnia wiele możliwości wykorzystania systemu klipsów, które znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Dbając o najwyższą jakość dostarczanego przez nas asortymentu, stawiamy wyłącznie na zaufanych i renomowanych producentów. Ponad 40-letnie doświadczenie i znajomość branży, umożliwia nam dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań na rynku elementów złącznych.

Masz pytania?

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiednich klipsów Fastmount® serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktów i filmem przedstawiającym gamę produktów Fastmount®.

Filmy

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt