fbpx

Keep-Nut®

Mała wkładka. Wielkie możliwości.

L 800 Keep Nut gama min

Innowacja jakiej nie było.

Keep-Nut® to certyfikowana przez ETA (Europejska Ocena Techniczna) wkładka do tworzenia gwintowanych gniazd na elementach wykonanych z marmuru, granitu i innych kamieni naturalnych, Corian’u, HPL, konglomeratów, kompozytów i na innych powierzchniach, nawet wyjątkowo cienkich. System składa się z gwintowanej tulei z zestawem elastycznych koron oraz pierścienia z niepalnego poliamidu, którego zadanie polega na utrzymywaniu zestawu w spójnej całości.

Tylko 6mm grubości.

Wkładka gwintowana Keep-Nut® może być stosowana w materiałach od grubości 6 mm z gwintem od M4 do M6. Właściwości te pozwalają na zmniejszenie grubości materiałów i obniżenie kosztów produkcji.

L 800 Keep Nut IM2T min
L 800 Keep Nut 400kg

Niesamowite siły trzymania.

Keep-Nut® ma znakomite parametry wytrzymałościowe. W zależności od rodzaju wkładki i materiału, wkładka osiąga nawet 500 kg na wyrywanie.

Corian® 12mm – 482 kg
HPL Wilsonart® 12mm – 308 kg
Gres Cersanit® 8mm – 143 kg
Laminam® 12mm – 182 kg

Zobacz video

Elewacje wentylowane.

W porównaniu do systemów Blick System, Keil czy Fischer ACT charakteryzuje się dużo łatwiejszym i szybszym montażem oraz niższym kosztem przygotowania otworu. Keep-Nut® jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz czynniki atmosferyczne.

Zobacz video

L 800 Keep Nut elewacja katalog nobg

 

Szybka i łatwa instalacja.

 

Prosty i łatwy do wywiercenia otwór za pomocą zwykłych narzędzi.

L 800 Keep Nut 1 wiercenienobg

Szybki montaż poprzez wciśnięcie. Bez potrzeby stosowania kleju!

L 800 Keep Nut 2.1 montażnobg

Keep-Nut jest zakotwiczony i gotowy do użycia.

L 800 Keep Nut 3 montatonobg

Przykręcamy element i całość jest gotowa do montażu.

L 800 Keep Nut 4 uchwytnobg
L 800 Keep Nut 4T min

Bez kleju. Bez podcięcia.

Instalacja wkładki Keep-Nut® jest banalnie prosta. Po przygotowaniu zwykłego otworu wbijamy w niego wkładkę. Keep-Nut® kotwiczy się podczas wbijania. Nie wymaga użycia żadnego kleju ani specjalnych wiertnic do podcięć kapeluszowych..

Zobacz video

Do wielu materiałów. W każdej branży.

Tyłowkrętki Keep-Nut® są powszechnie stosowane w elewacjach wentylowanych, pokryciach ścian, podwieszaniu sufitów, dekorowaniu wnętrz, meblarstwie, branży pogrzebowej itp. Materiały w których stosowane są wkładki Keep-Nut® to między innymi HPL, Corian®, HiMacs®, Staron®, Laminam®, Lapitec®, marmur, granit, konglomeraty, panele kompozytowe, szkło oraz wiele innych.

L 800 Keep Nut 4S min
zm 2019 01 1

Nagrodzony.

Innowacyjność i  znakomite właściwości techniczne i wytrzymałościowe wkładki gwintowanej Keep-Nut® została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach DREMA FURNICA SOFAB w roku 2019.

Masz pytania?

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej fachowych informacji na temat zastosowań wkładek Keep-Nut®, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich elementów mocujących. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu oraz filmami instruktażowymi!

Karta Techniczna

Filmy

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt