fbpx

Bi-Fix®

Zamknięcia na ¼ obrotu.

L 800 bi fix 1

System mocujący Bi-Fix. Uniwersalny. Wytrzymały. Niezawodny.

System mocujący Bi-Fix® pozwala na szybki montaż i demontaż elementów. Polecany szczególnie do montażu elementów często zdejmowanych. Szczególną cechą elementu mocującego Bi-Fix jest szybkie i proste zamknięcie. Przekręcenie o 90º odblokowuje połączenie, zwykły nacisk palca na głowę trzpienia ponownie klika element mocujący w położenie zablokowane.

Zamknięcia na ¼ obrotu Bi-Fix są idealne do zastosowań w miejscach gdzie elementy takie jak np. panele, drzwiczki czy włazy są regularnie otwierane lub zdejmowane.

System składa się z trzpienia, który znajduje się w zdejmowanej części; podkładki służącej do utrzymania trzpienia i redukującej wibracje oraz zacisku sprężynowego, który jest zainstalowany na stałe w ramie osłony i jest zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić, że trzpień jest wysuwany automatycznie, gdy obraca się o 90º.

Polecany do montażu często zdejmowanych elementów

Element mocujący bifix charakteryzuje się m.in. szybkim i prostym zamknięciem, które jednocześnie zapewnia stuprocentową płynność działania całego systemu. Połączenie można odblokować zwykłym przekręceniem o 90 stopni, a naciśnięcie palcem na głowę trzpienia pozwoli na sprawne zamknięcie całego mechanizmu. System Bi-Fix – pomimo tego, że uniwersalny i elastyczny – jest bardzo wytrzymały, bowiem przystosowany został do dużych obciążeń. Komplet składa się z trzpienia, umiejscowionego w zdejmowanej części, utrzymującej go podkładki (która reguluje wibracje) oraz zacisku sprężynowego, na stałe zainstalowanego w ramie osłony. Ponadto, dzięki zaciskowi trzpień wysuwa się automatycznie przy obrocie o 90 stopni.

Najwyższe standardy.

System mocujący Bi-Fix to najwyższej jakości produkt, stworzony zgodnie z europejskimi standardami. Jest to znakomity odpowiednik Southco czy Dirak. Mocny, solidny, trwały i niezawodny, a przy tym w pełni uniwersalny, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich mocowań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z kartą techniczną produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt