fbpx

Deform-Nut TTN®

Nitonakrętki do rur.

L 800 TTN gama min

Gwint na końcu rury? To proste.

Deform-Nut TTN to specjalne wersje nitonakrętek, które służą do uzyskania gwintu wewnętrznego na końcu rur. Podczas zaciskania instalacji nitonakrętka deformuje się wewnątrz rury, gwarantując efektywny i bardzo mocno zakotwiczony gwint. Może być montowana w dowolnych materiałach – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości ścianek od 0.5 mm. Nitonakrętki do rur TTN mogą być one stosowane na dowolnym etapie procesu produkcji.

Dostępne są modele z gwintem M6. Zakres średnic wewnętrznych obsługiwanych przez nitonakrętkę TTN to od 9.5 mm do 19.9 mm.

Jeszcze więcej rozwiązań do rur i profili.

Crown-Nut® to tylko jedno z naszych rozwiązań do tworzenia gwintu w rurach i profilach. W naszej ofercie znajdą Państwo również wkładki gwintowane do rur Crown-Nut®, przyciski blokujące do rur teleskopowych Quick-Spring®, czy specjalne nakrętki klatkowe Cage-Nut do profili zamkniętych.

L 800 Crown Nut gama min

Crown-Nut®

Gwint w rurze? Teraz to banalnie proste. System Crown-Nut® rozwiązuje wszelkie problemy związane z tworzeniem gwintu na końcach rur i profili.

Więcej informacji

L 800 QuickSpr min

Quick-Spring

Proste rozwiązanie do rur i profili teleskopowych umożliwiający regulację ich łącznej długości lub wysokości.

Więcej informacji

Najwyższa jakość oferowanych nitonakrętek.

Nasza ponad 40-letnia obecność w branży elementów złącznych i systemów mocowań, pozwala tworzyć nam oferty dostosowane do indywidualnych projektów i potrzeb naszych Klientów. Od lat wspieramy wiele branż, dostarczając przedsiębiorstwom najwyższej jakości komponenty łączące. Stawiamy wyłącznie na zaufane i renomowane marki, których wysoki standard produkcji potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Nasza oferta wyróżnia się szybkim czasem realizacji zamówienia, a także pełnym i fachowym wsparciem podczas dobierania elementów złącznych lub kompleksowych systemów mocowań.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się błyskawicznie przekazać wszystkie niezbędne informacje.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt