Project Description

B – LOK

Mosiężne wkładki gwintowane serii B-Lok® to znakomite rozwiązanie do instalacji w tworzywach sztucznych “na zimno”. Wkładki instalowane są poprzez wciśnięcie, a zakotwiczenie odbywa się podczas wkręcania śruby. Wtedy specjalnie wyprofilowane ścianki pełne wypustek rozchodzą się w materiale nośnym i tworzą pewne i trwałe mocowanie.

W naszej ofercie znajdują się różne wersje mocowań B-Lok®, między innymi do delikatnych materiałów termoplastycznych, do materiałów twardych typu Plexi czy modele Inser-Plast®, które charakteryzują się dużą odpornością na skręcanie oraz model specjalny IPR2, który ma najwyższe parametry z całej gamy. Ponadto wkładki występują w wersjach z kołnierzem lub bez oraz w różnych długościach przy zachowaniu tego samego gwintu, co pozwala na stosowanie ich w materiałach o różnej grubości.

Mosiężne wkładki gwintowane z serii B-LOK – wygodne, wytrzymałe, solidne

Mosiężne wkładki gwintowane z serii B-LOK to nowoczesny produkt, zaprojektowany z uwzględnieniem europejskich standardów i dedykowany wymagającym klientom, choć nie tylko profesjonalistom. Rozwiązanie idealne do instalacji w tworzywach sztucznych (“na zimno”), w stu procentach trwałe, wytrzymałe i przystosowane do wieloletniej eksploatacji. Wkładki gwintowane z serii B-LOK są proste, szybkie oraz intuicyjne w obsłudze – instaluje się je po prostu poprzez wciśnięcie, a pełne zakotwiczanie ma miejsce podczas wkręcania śruby. Ponadto, seria B-LOK jest bardzo uniwersalna, a w jej ramach z powodzeniem znaleźć można taką wersję mocowań, która dopasowana będzie do mocno zindywidualizowanych potrzeb.

Mosiężne wkładki gwintowane z serii B-LOK – uniwersalne i różnorodne

Seria B-LOK charakteryzuje się ponadprzeciętną uniwersalnością, bowiem uwzględnia różne wersje mocowań, m.in. przeznaczonych do delikatnych materiałów termoplastycznych, do materiałów twardych typu Plexi. Co więcej, wkładki dostępne są w dwóch wariantach – z kołnierzem lub bez kołnierza, a także w różnych długościach, choć parametry gwintu są zawsze te same. Zabieg ten jest nieprzypadkowy, ponieważ umożliwia on stosowanie mosiężnych wkładek gwintowanych z serii B-LOK z tym samym rozmiarem gwintu w materiałach o różnej grubości. Na uwagę zasługuje też estetyka produktu – prosta, minimalistyczna, ale jednocześnie elegancka, inspirowana nowoczesnym designem.

Katalog B-Lok do pobrania: PLASTICS.PDF