Project Description

MASTER – PLATE

Master-Plate to bardzo prosty system wykorzystujący pomoc odpowiednich klejów, pozwalający na mocowanie do wszelkiego rodzaju materiałów. Nie wymaga żadnego mechanicznego przygotowania. Mocowanie polega na zatopieniu bazy w odpowiednim kleju. Dzięki temu montaż jest bardzo łatwy i szybki. Duża liczba kombinacji pomiędzy bazą i elementami mocującymi pozwala bardzo szerokie pole zastosowań.

System składa się z perforowanej, płaskiej płytki, do której przyspawane są nakrętki, trzpienie, kołki gwintowe, tulejki gwintowe lub też inne elementy złączne w zależności od potrzeb. Wielość kombinacji bazy i elementów złącznych pozwala projektantom na zastosowanie Master-Plate w wielu przemysłach,  między innymi przy budowie statków i jachtów, kabinach samochodów i przyczepach kempingowych, przemyśle meblowym czy przy budowie maszyn.

Produkty Master-Plate wykonane są ze stali ocynkowanej i nierdzewnej AISI316L. W zależności od potrzeb konkretnych projektów możemy wyprodukować Master-Plate według indywidualnych projektów.

KATALOG MASTER-PLATE DO POBRANIA:

MASTER-PLATE.PDF

FILM Z INSTALACJĄ:

INSTALACJA MASTER-PLATE