fbpx

Cage-Nut

Nakrętki klatkowe najwyższej jakości.

L 800 cage nut

Nowoczesne rozwiązanie. Najwyższa jakość.

Nakrętki klatkowe Cage-Nut to najwyższej jakości rozwiązanie, zaprojektowane z uwzględnieniem europejskich standardów. Ta niepozorna, kwadratowa nakrętka, zamknięta w elastycznej klatce, wyróżnia się dużą uniwersalnością, choć polecana jest przede wszystkim do prostych operacji montażowych na sekcjach blach. To doskonała alternatywa do gwintowanych otworów, ponieważ umożliwia wybór wielkości nakrętek i śrub (jeżeli śruba jest za mocno dokręcona, nakrętkę można bez problemu wymienić), a ponadto z powodzeniem można stosować je przy materiałach bardzo cienkich i miękkich, czyli takich, które są zbyt delikatne do gwintowania.

Nakrętki Cage-Nut.

Niezawodne. Uniwersalne. Łatwe w użyciu.

Zaletą nakrętek Cage-Nut jest fakt, że mogą się one swobodnie poruszać wewnątrz klatki, co umożliwia skuteczne wyeliminowanie braku współosiowości podczas montażu. Cały mechanizm składa się z kwadratowej nakrętki i otaczającej ją stalowej klatki. Klatka wyposażona jest w dwa skrzydła, które zapewniają płynne działanie tego niepozornego systemu – podczas sprężania umożliwiają one włożenie klatki do otworów kwadratowych, znajdujących się m.in. w szynach montażowych. Co za tym idzie, nakrętki klatkowe Cage-Nut mogą być stosowanie wszędzie tam, gdzie uda się wykroić kwadratowy otwór. Ponadto, sama nakrętka jest zazwyczaj luźna w klatce, aby zredukować niemal do minimum prawdopodobieństwo uszkodzenia gwintów podczas instalacji lub usuwania. Cage Nuts to sprawdzony patent, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

L 800 cage nut dir

Innowacje w nakrętkach klatkowych.

W naszej ofercie mamy również specjalne nakrętki klatkowe do zastosowania w profilach zamkniętych. W przypadku tego modelu mamy specjalny koszyk, który pozwala utrzymać nakrętkę przed przykręcaniem i działa jako prowadnica podczas wkręcania śruby. W momencie dokręcenia śruby, nakrętka zaciska się od wewnętrznej strony profilu, dzięki czemu od strony zewnętrznej pozostaje praktycznie zlicowana z powierzchnią.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem nakrętek klatkowych Cage-Nuts, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt