PEM®

Łączniki wciskane.

Najwyższa jakość. Od zawsze.

PEM® jest obecny na rynku elementów złącznych od wielu dekad. W naszej ofercie mamy oryginalne łączniki wciskane, których zalety i szeroki zakres stosowania w przemyśle sprawiają, że od lat cieszą się one niesłabnącą popularnością. Gama produktów PEM® jest stale poszerzana i daje praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Ich funkcjonalność zapewnia niezawodne i bardzo trwałe mocowanie, a prostota montażu pozwala zoptymalizować czas i koszty procesu.

Nakrętki wciskane PEM®.

Szeroki asortyment nakrętek wciskanych PEM® obejmuje m.in. nakrętki okrągła, sześciokątne, nakrętki wciskane samohamowne, nakrętki obustronnie obciążalne, zamknięte, a także miniaturowe. Dodatkowo dostępne są odpowiedniki przeznaczone do płyt PC.

Kołki gwintowe wciskane PEM®.

Bardzo szeroki asortyment kołków wciskanych PEM® obejmuje kołki gwintowane, z gwintem grubozwojowym, bez gwintu oraz elementy do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Elementy złączne PEM® charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na skręcanie i wyrywanie. Po wciśnięciu podstawa kołka licuje się z powierzchnią blachy. Nie ma konieczności żadnego dodatkowego przyspawywania czy doszczelniania.

Tulejki wciskane PEM®.

Tulejki wciskane PEM® są dostępne w wykonaniu otwartym i zamkniętym. Sześciokątna podstawa kołka gwarantuje zabezpieczenie przed przekręceniem. Sprawia to, że mają one znakomite parametry wytrzymałościowe na skręcanie. Modele specjalne do otworów nieprzelotowych zapewniają niewidoczny montaż.

Szeroka gama modeli.

Gama produktów PEM® jest bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych modeli, między innymi nakrętki do montażu powierzchniowego, kołki dystansowe, tulejki dystansowe SMT i wiele innych. Dostępne modele wykonane są w stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Nakrętki i kołki wciskane PEM® służą do mocowania części różnych urządzeń, jako tuleje i kołki dystansowe w tworzywach sztucznych, np. w płytkach drukowanych itp. Są zabezpieczone przed obróceniem, odporne na zużycie i przenoszą wysokie obciążenia.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich łączników wciskanych PEM®, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne na temat łączników PEM®.

Skontaktuj się z namiTelefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt