fbpx

Clifa®

Łączniki wciskane.

Jakość i niezawodność.

Teraz z certyfikatem automotive IATF16949.

Clifa® to najwyższej jakości odpowiedniki i zamienniki łączników wciskanych PEM. W naszej ofercie dostępne są nakrętki, tulejki i kołki gwintowane. Stosowane są najczęściej w arkuszach blach i kompozytach. Ich małe wymiary i wysoka wytrzymałość na rozciąganie i skręcanie pozwalają użytkownikom na oszczędność przestrzeni i minimalizację ciężaru, a także zapewniają wysoki poziom estetyczny.

L 800 Clifa CP min
L 800 Clifa CL min

Łatwa i szybka instalacja.

Łączniki gwintowane Clifa® instalowane są poprzez wciśnięcie w przygotowanych wcześniej, wywierconych lub laserowo wyciętych otworach. Podczas tego procesu łączniki są wprowadzane do otworu wykonanego w  danym elemencie. Łącznik formuje materiał w obrębie krawędzi otworu

Obecne w wielu sektorach.

Kołki wciskane Clifa® znajdują zastosowanie w wielu branżach, między innymi w sektorze automotive, w przemyśle elektronicznym, budowie urządzeń i maszyn i wszędzie tam, gdzie połączenia elementów muszą charakteryzować się bardzo wysoką odpornością na skręcanie i wyrywanie oraz trwałością i niezawodnością.

L 800 Clifa CE min
L 800 Clifa CVIS min

Szeroka gama modeli.

Dostępne są modele wykonane w stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Nakrętki i kołki wciskane Clifa® służą do mocowania części różnych urządzeń, jako tuleje i kołki dystansowe w tworzywach sztucznych, np. w płytkach drukowanych itp. Są zabezpieczone przed obróceniem, odporne na zużycie i przenoszą wysokie obciążenia

Po prostu wciśnij.

Otwór montażowy jest wytłaczany lub wiercony.  Nie musi być on jednak oczyszczany ani posiadać wyżłobienia. Wciskanie odbywa się na zwykłej prasie o regulowanym ciśnieniu, aż powierzchnia obsadzenia nakrętki wtłaczanej Clifa® przylegnie mocno do powierzchni blachy. W jednej operacji można wtłoczyć kilka wkładek Clifa®.

L 800 Clifa CLE min

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich łączników wciskanych, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne na temat łączników Clifa®.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt