fbpx

Deform-Ti®

Nitonakrętki tytanowe.

L 800 Deform Nut TC Titanium min

Najlżejsze.
Najmocniejsze.
Najlepsze.

Nitonakrętki tytanowe to najmocniejsze i najlżejsze nitonakrętki, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Przeznaczone są do zastosowania w włóknach węglowych i materiałach kompozytowych. Dzięki zastosowaniu tytanu są odporne na korozję. Model TC M 6/TZ  waży jedynie 2.1 g. W porównaniu do swojego odpowiednika ze stali jest o 40% lżejszy.

Przeprowadzone testy wykazały następujące wartości:

25.80 kN na wyrywanie

27.80 kN/m na skręcanie

6450 N na ścinanie.

Nitonakrętki tytanowe Deform-Nut-TI®, dzięki swoim właściwościom znajdują zastosowanie w przemyśle m.in. chemicznym, lotniczym i kosmicznym. Znalazły już zastosowanie m.in. w Formule 1 czy jachtach startujących w najbardziej prestiżowych regatach na świecie – America’s cup.

Szeroki wybór nitonakrętek w mocujemy.pl

Istnieje wiele różnych rodzajów nitonakrętek, które powinny być dopasowane, uwzględniając każdy indywidualny projekt oraz warunki, w jakich przyjdzie spełniać tym elementom swoją funkcję. Nitonakrętki dzielą się najczęściej ze względu na materiał, z którego są wykonane. Do wyboru mają Państwo elementy ze stali nierdzewnej, aluminium lub stali ocynkowanej. Ten ostatni rodzaj sprawdza się szczególnie w przypadku zewnętrznej ekspozycji, zapewniając wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne i wilgoć. Oferujemy zarówno nitonakrętki sześciokątne, jak i cylindryczne. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się nitonakrętki o popularnych wymiarach gwintów metrycznych M5, M6, M8 czy M10.

L 800 Deform Gama

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Najwyższa jakość oferowanych nitonakrętek

Nasza ponad 40-letnia obecność w branży elementów złącznych i systemów mocowań, pozwala tworzyć nam oferty dostosowane do indywidualnych projektów i potrzeb naszych Klientów. Od lat wspieramy wiele branż, dostarczając przedsiębiorstwom najwyższej jakości komponenty łączące. Stawiamy wyłącznie na zaufane i renomowane marki, których wysoki standard produkcji potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Nasza oferta wyróżnia się szybkim czasem realizacji zamówienia, a także pełnym i fachowym wsparciem podczas dobierania elementów złącznych lub kompleksowych systemów mocowań.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się błyskawicznie przekazać wszystkie niezbędne informacje.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt