Nitonakrętki Deform-Nut®

Wielka gama. Najwyższa jakość. Certyfikat automotive IATF:16949

Nitonakrętki charakteryzują się łatwą i szybką instalacją. Szczególnie zalecane są do rozwiązywania wszelkich problemów łączenia przy niewielkich grubościach materiałów odbiorczych. Mogą być stosowane na dowolnym etapie procesu produkcji. Daje to projektantom dużą swobodę w projektowaniu. Mogą być instalowane w dowolnym materiale – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości od 0,5 mm. Nitonakrętki Deform-Nut to najwyższej jakości alternatywa do nitonakrętek Rivkle firmy Boelhoff czy Fasteks / Filko. Produkowane są w Europie i spełniają wszelkie normy jakości, potwierdzone między innymi certyfikatem Automotive Tier 1 – IATF16949.

Opatentowane rozwiązania.

Jedyne w swoim rodzaju.

Nitonakrętki Samohamowne.

Odporne na drgania. Bez potrzeby kontrowania.

Opatentowana gama nitonakrętek z wkładką samohamowną. Ich główną zaletą jest odporność na wstrząsy oraz drgania, dzięki czemu chronią elementy przed samoistnym luzowaniem i odkręcaniem się.

Więcej informacji

Nitonakrętki do plastrów miodu.

Jedyne rozwiązanie z mechanicznym zakotwiczeniem.

Nitonakrętki TC/SC/1 to opatentowany system stosowany do montażu w panelach wykonanych w technologii plastrów miodu. System składa się ze specjalnie zaprojektowanej, radełkowanej nitonakrętki oraz wkładki gwintowanej.

Więcej informacji

Nitonakrętki tytanowe.

Najlżejsze. Najwytrzymalsze. Najlepsze.

Nitonakrętki tytanowe to najmniejsze i najlżejsze nitonakrętki, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Dzięki zastosowaniu tytanu są ponad 40% lżejsze od zwykłych nitonakrętek stalowych oraz są odporne na korozję.

Więcej informacji

Nitonakrętki do rur TTN.

Koniec gwintowania.

Nitonakrętki TTN to specjalne wersje, które służą do uzyskania gwintu wewnętrznego na końcu rur. Mogą być stosowane w wielu różnych materiałach – aluminium, stali, włóknach szklanych czy kompozytach o grubości ścianek od 0.5 mm.

Więcej informacji

Wiele niestandardowych modeli.

I cała gama modeli standardowych.

Do dystansu. Do kruchych materiałów. Do wszystkiego.

W naszej ofercie mamy również wiele innych modeli. Ciekawym rozwiązaniem są nitonakrętki dystansowe TC-DIST oraz modele do delikatnych i kruchych materiałów TC-INT. Ponadto mamy dostępne wiele modeli w stali nierdzewnej AISI316L oraz  nitonakrętki aluminiowe. Dodatkowo możecie Państwo u nas dostać modele nieprzelotowe / zamknięte czy też  modele o niewielkiej wysokości. Ponadto nasz asortyment to bardzo szeroka gama modeli standardowych, okrągłych, radełkowanych i sześciokątnych.

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich nitonakrętek, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne na temat nitonakrętek Deform-nut.

Karta Techniczna

Filmy

Skontaktuj się z namiTelefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt