fbpx

Nitonakrętki samohamowne.

Najlepsze na drgania i wibracje.

L 800 Deform Self Lock Round min

Bez kontrowania.

Główną zaletą nitonakrętek samohamownych jest odporność na wstrząsy oraz drgania, dzięki czemu chronią elementy przed samoistnym luzowaniem i odkręcaniem się. To jedna z ważniejszych cech elementów mających na celu scalanie poszczególnych części i utrzymanie ich stabilności.

Dodatkową zaletą jest możliwość umieszczenia śruby na odpowiedniej głębokości. Właściwości te sprawiają, że nitonakrętki samohamowne są szeroko wykorzystywane w najróżniejszych dziedzinach m.in. motoryzacji, kolejnictwie, przemyśle jachtowym, czy przy budowie maszyn.

Starannie selekcjonujemy komponenty, które trafiają do naszych klientów. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale oraz dbamy o to, by każda nitonakrętka została wykonana w sposób niezwykle precyzyjny. Wiemy, że bardzo często te drobne mocowania decydują nie tylko o funkcjonalności, ale także o bezpiecznym użytkowaniu konstrukcji, w których zostaną zainstalowane. 

Oferowane nitonakrętki są odporne na drgania oraz wstrząsy. Dzięki niezawodnej jakości powszechnie wykorzystuje się je m.in. w przemyśle jachtowym i stoczniowym, budownictwie, motoryzacji, branży zbrojeniowej, farmaceutycznej, chemicznej, funeralnej, elektrotechnice, meblarstwie oraz w dekoratorstwie. Bardzo szeroka oferta pozwala na znalezienie odpowiednich elementów złącznych do każdego rodzaju tworzywa. Każda nitonakrętka spełnia wszystkie europejskie normy oraz posiada niezbędne certyfikaty.

Proste rozwiązanie. Wielkie korzyści.

Nitonakrętki samokontrujące dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozwalają na stworzenie stabilnego połączenia. Wynika to z zastosowania specjalnej poliamidowej wkładki. Zapobiega ona samoistnemu luzowaniu i odkręcaniu się śruby. Wkładka nylonowa zwiększa tarcie pomiędzy nitonakrętką a śrubą, dzięki czemu wykręcenie śruby z nitonakrętki samohamownej wymaga użycia dużo większej siły niż w przypadku zwykłych nitonakrętek. Dzięki temu nitonakrętki samohamowne stosowane są w przypadkach gdy wymagane jest stabilne i mocne połączenie dwóch różnych elementów.

Pewne trzymanie.

Nitonakrętki samohamowne Deform-Nut® stanowią niezawodny element, którego montaż jest niezwykle intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt sekund. Instalacja nitonakrętek może odbywać się za pomocą tradycyjnych narzędzi, a gdy zaistnieje taka potrzeba, cały proces można w pełni zautomatyzować dzięki nowoczesnym urządzeniom do nitowania. Dostępne są modele z kołnierzem zwykłym lub bez, w wersjach w stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Zakres gwintów to M5 do M10.

L 800 Deform Self Lock Hex min

Najwyższa jakość oferowanych nitonakrętek

Nasza ponad 40-letnia obecność w branży elementów złącznych i systemów mocowań, pozwala tworzyć nam oferty dostosowane do indywidualnych projektów i potrzeb naszych Klientów. Od lat wspieramy wiele branż, dostarczając przedsiębiorstwom najwyższej jakości komponenty łączące. Stawiamy wyłącznie na zaufane i renomowane marki, których wysoki standard produkcji potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Nasza oferta wyróżnia się szybkim czasem realizacji zamówienia, a także pełnym i fachowym wsparciem podczas dobierania elementów złącznych lub kompleksowych systemów mocowań.

Jeszcze więcej rozwiązań do metalu.

Nitonakrętki samokontrujące to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań do stosowania w blachach i metalach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cała gamę nitonakrętek Deform-Nut® do wszelkich zastosowań.

L 800 Deform Gama

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się błyskawicznie przekazać wszystkie niezbędne informacje.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt