Nitonakrętki samohamowne.

Najlepsze na drgania i wibracje.

Bez kontrowania.

Główną zaletą nitonakrętek samohamownych jest odporność na wstrząsy oraz drgania, dzięki czemu chronią elementy przed samoistnym luzowaniem i odkręcaniem się. To jedna z ważniejszych cech elementów mających na celu scalanie poszczególnych części i utrzymanie ich stabilności.

Dodatkową zaletą jest możliwość umieszczenia śruby na odpowiedniej głębokości. Właściwości te sprawiają, że nitonakrętki samohamowne są szeroko wykorzystywane w najróżniejszych dziedzinach m.in. motoryzacji, kolejnictwie, przemyśle jachtowym, czy przy budowie maszyn.

Proste rozwiązanie. Wielkie korzyści.

Nitonakrętki samokontrujące dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozwalają na stworzenie stabilnego połączenia. Wynika to z zastosowania specjalnej poliamidowej wkładki. Zapobiega ona samoistnemu luzowaniu i odkręcaniu się śruby. Wkładka nylonowa zwiększa tarcie pomiędzy nitonakrętką a śrubą, dzięki czemu wykręcenie śruby z nitonakrętki samohamownej wymaga użycia dużo większej siły niż w przypadku zwykłych nitonakrętek. Dzięki temu nitonakrętki samohamowne stosowane są w przypadkach gdy wymagane jest stabilne i mocne połączenie dwóch różnych elementów.

Pewne trzymanie.

Nitonakrętki samohamowne Deform-Nut® stanowią niezawodny element, którego montaż jest niezwykle intuicyjny i nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt sekund. Instalacja nitonakrętek może odbywać się za pomocą tradycyjnych narzędzi, a gdy zaistnieje taka potrzeba, cały proces można w pełni zautomatyzować dzięki nowoczesnym urządzeniom do nitowania. Dostępne są modele z kołnierzem zwykłym lub bez, w wersjach w stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Zakres gwintów to M5 do M10.

Najwyższa jakość oferowanych nitonakrętek

Nasza ponad 40-letnia obecność w branży elementów złącznych i systemów mocowań, pozwala tworzyć nam oferty dostosowane do indywidualnych projektów i potrzeb naszych Klientów. Od lat wspieramy wiele branż, dostarczając przedsiębiorstwom najwyższej jakości komponenty łączące. Stawiamy wyłącznie na zaufane i renomowane marki, których wysoki standard produkcji potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Nasza oferta wyróżnia się szybkim czasem realizacji zamówienia, a także pełnym i fachowym wsparciem podczas dobierania elementów złącznych lub kompleksowych systemów mocowań.

Jeszcze więcej rozwiązań do metalu.

Nitonakrętki samokontrujące to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań do stosowania w blachach i metalach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cała gamę nitonakrętek Deform-Nut® do wszelkich zastosowań.

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Postaramy się błyskawicznie przekazać wszystkie niezbędne informacje.

Skontaktuj się z namiTelefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt