fbpx

Dowel-Insert®

Najwyższa jakość. Bez kompromisów.

L 800 Dowel min

Najlepsze parametry.

Dowel-Insert to obustronnie gwintowana wkładka stosowana tam, gdzie wymagane są najwyższe parametry. Precyzja wykonania tych elementów zapewnia wysokie walory techniczne oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wkładki gwintowane Dowel-Insert mają wstępnie zmontowane, specjalne klucze, które blokują je na swoim miejscu, aby wyeliminować obrót i wibracje nawet w najcięższych warunkach. Z tego powodu wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle. W zależności od wielkości i modelu wkładki są dostępne w wariantach z dwoma lub czterema kluczami.

Zalety wkładek gwintowanych Dowel-Insert

Wkłady gwintowe Dowel-Insert to najwyższej jakości odpowiedniki Keenserts®. Są znakomitym rozwiązaniem zapobiegającym zrywaniu gwintów. Szerokie możliwości zastosowania zostały docenione w takich dziedzinach jak m.in. inżynieria mechaniczna lub precyzyjna czy lotnictwo. Wkładki Dowel Insert są wykonane ze stali nierdzewnej 1.4305 / AISI 303, czyli chromowo-niklowej, stopionej z siarką. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowa trwałość. Wytrzymują one wiele cykli odkręcania i dokręcania bez usuwania gwintu. Można je stosować w elementach z lekkiego metalu, stali lub żeliwa. Mogą być również stosowane jako łatwy i skuteczny zamiennik uszkodzonych gwintów w drogich komponentach.

Najwyższa jakość asortymentu w sklepie mocujemy.pl

Spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dostarczamy wyłącznie asortyment produkowany przez renomowane marki, co jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych elementów złącznych i systemów mocowań. Szeroki wybór różnorodnych rozmiarów wkładek gwintowanych Dowel-Insert pozwoli Państwu na dopasowanie elementu według indywidualnych potrzeb projektu.

Jeszcze więcej rozwiązań regeneracji gwintów.

Filtec® to tylko jedno z naszych rozwiązań do naprawy, regeneracji i wzmacniania gwintów. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozwiązania mające takie zastosowanie.

L 800 Ensat 302 min

Ensat®

Wkładki samogwintnujące od Kerb Konus do różnych materiałów. Duża gama modeli do wielu zastosowań.

Więcej informacji

L 800 Filtec min

Filtec®

Drutowe wkłady gwintowe do regeneracji i wzmacniania gwintów. Olbrzymia gama modeli od M2 do M48.

Więcej informacji

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do skorzystania z dostępnych w naszym sklepie form kontaktu – drogą telefoniczną lub mailową. Mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie w oparciu o nasze 40-letnie doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kartą techniczną produktu!

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt