fbpx

Rubber-Nut®

Uniwersalne rozwiązanie do wielu zastosowań.

L 800 Rubber Nut min

Mocna. Trwała. Solidna.

Nitonakrętka gumowa Rubber-Nut® przeznaczona jest przede wszystkim do łączenia elementów narażonych na wibracje lub drgania. Produkt z powodzeniem może być stosowany również przy kruchych materiałach, które mogłyby ulec uszkodzeniu w kontakcie z mniej elastyczną i delikatną zwykłą nitonakrętką. Tym, co wyróżnia polecaną część, jest jej stuprocentowa uniwersalność, ponieważ nakrętka Rubber-Nut® świetnie sprawdzi się przy różnych materiałach, m.in. w połączeniach elementów wykonanych z włókien węglowych, aluminium, stali czy termoutwardzalnych tworzyw sztucznych. Nitoakrętka gumowa Rubber-Nut® jest mocna i trwała, dostosowana do długotrwałej eksploatacji i odporna na uszkodzenia.

Duża gama i łatwa instalacja bez żadnych narzędzi.

Nitonakrętki gumowe Rubber-Nut® wykonane są z EPDM i występują w gwintach od M3 do M8 oraz w różnych długościach przy zachowaniu tego samego gwintu, co pozwala na stosowanie ich w materiałach o różnej grubości. Odpowiednikami Rubber-Nut® są między innymi Fasteks Flexinut czy Boelhoff Rivkle Elastic.

scemat rubber nut

Nitoakrętka gumowa Rubber-Nut.

Uniwersalna, łatwa w montażu, niezawodna.

Nitoakrętka gumowa Rubber-Nut jest uniwersalna, elastyczna i estetyczna, a dodatkowo – prosta, szybka oraz intuicyjna w montażu. Wykonana z neoprenu i wyposażona w mosiężną wkładkę z gwintem, stanowi nie tylko doskonały izolator prądu elektrycznego – jest ona też dobrym tłumikiem naprężeń dla łączonych elementów. Co więcej, nakrętka wyróżnia się dużą odpornością na szkodliwe działanie silnych środków chemicznych, dlatego z powodzeniem stosowana jest również w trudnych środowiskach pracy, wymagających najwyższej jakości elementów oraz narzędzi. Nitoakrętka gumowa Rubber-Nut to projekt uwzględniający europejskie standardy, stworzony z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań i kierowany do wymagających klientów.

Jeszcze więcej rozwiązań do metalu.

Nitonakrętki gumowe Rubber-Nut to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań tego typu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroką gamę nitonakrętek Deform-Nut® z wieloma opatentowanymi rozwiązaniami.

L 800 Deform Gama

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt