na bloga mocujemy 1

Nitonakrętki tytanowe

Poszukujecie skomplikowanych i czasochłonnych rozwiązań mocujących, których instalacja po 5 minutach sprawi, że zechcecie rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? W takim razie może być problem, bowiem dziś – jak zwykle zresztą! – przychodzimy do Was z kolejną mistrzowską i niewymagającą propozycją.

Choć określenie “tytaniczny wysiłek” określa olbrzymie nakłady pracy wylewające z nas siódme poty, nasze tytanowe nitonakrętki wymagają dokładnie… zero trudów i znojów. Cechuje je przede wszystkim zaskakująco niska waga – otóż tytan to materiał o wyjątkowo niskiej gęstości, dzięki czemu doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie należy unikać nadmiernego obciążenia. Niech Was jednak nie zwiedzie ta lekkość – nitonakrętki tytanowe to jednocześnie doskonała odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i rewelacyjna wytrzymałość na wyrywanie. Dodajmy do tego intuicyjny sposób instalacji… i mamy kolejny element, który stanowi prawdziwy montażowy game changer.

Aby udowodnić Wam, w czym tkwi cała magia tych sprytnych elementów, o profesjonalną prezentację poprosiliśmy Bogumiła, który krótko przedstawił różnicę pomiędzy nitonakrętką ze stali A4 oraz jej tytanową wersję. Z filmiku dowiecie się także, gdzie nitonakrętki tytanowe sprawdzają się najlepiej – przeczuwamy, że będziecie mocno zaskoczeni!

Pozostałe z tej kategorii

Panele SANDWICH i systemy mocowań: wyzwania dla producentów

O panelach typu sandwich Panele typu sandwich to materiały kompozytowe składające się...

Ważność systemów mocowania w przypadku materiałów kompozytowych

Do mocowania paneli kompozytowych używa się różnych systemów mocowania, takich jak mocowania...

Keep – Nut – montowanie zlewozmywaka w cienkim blacie

Montaż podwieszanego zlewozmywaka w cienkim blacie kompaktowym HPL lub ze spieków kwarocwych...