na bloga mocujemy 1

Niestandardowe modele Master-Plate®

Czasami trudno mówić o sobie, gdyż wrodzona skromność nam na to zwyczajnie nie pozwala. Gdyby jednak uczciwie zastanowić się, cóż takiego nas wyróżnia, z pewnością byłby to fakt, że nigdy nie idziemy na łatwiznę. Potrzeba elementów o niestandardowych parametrach? Żaden problem – i o tym właśnie niniejszy wpis opowiada.

Mamy dla Was filmik na temat znanego Wam już doskonale Master Plate’a – tym razem jednak skupiliśmy się na jego nieco zmodyfikowanych wersjach, bowiem i w takich ten super sprytny mistrzunio występuje! Nasz człowiek, Bogumił, wziął na tapet specjalnie wykonany dla jednego z klientów mocujemy.pl system Master Plate z gwintem M10, a także kilka jego innych wariantów.

Przed Wami zatem kilkugodzinna prezentacja o tym, w jaki sposób zainstalować niestandardową wersję Master Plate’a…. Oczywiście żartujemy! Fakt, że elementy te można bez problemu dostosować do własnych potrzeb, kompletnie nie wpływa na szybkość i łatwość ich instalacji – nadal jest to banalna i błyskawiczna sprawa. Zresztą co my Wam tu będziemy nawijać makaron na uszy… Zerknijcie sami!

Pozostałe z tej kategorii

Panele SANDWICH i systemy mocowań: wyzwania dla producentów

O panelach typu sandwich Panele typu sandwich to materiały kompozytowe składające się...

Ważność systemów mocowania w przypadku materiałów kompozytowych

Do mocowania paneli kompozytowych używa się różnych systemów mocowania, takich jak mocowania...

Keep – Nut – montowanie zlewozmywaka w cienkim blacie

Montaż podwieszanego zlewozmywaka w cienkim blacie kompaktowym HPL lub ze spieków kwarocwych...