na bloga mocujemy

Targi Drema 2022

Co załoga mocujemy.pl robi w połowie września? W tym roku czas ten naznaczony był przede wszystkim pewnym ważnym dla nas wydarzeniem – zostaliśmy bowiem czynnymi uczestnikami prestiżowych Targów Drema 2022.

Targi Drema 2022, czyli Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, to spotkanie, którego co roku wyczekuje w zasadzie cała branża. To tam bowiem można nie tylko spotkać wszystkich miłośników prac w drewnie czy obejrzeć interesujące ekspozycje, ale również poznać najnowsze technologie, które pomagają usprawnić i zoptymalizować poszczególne procesy. Innymi słowy – to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy poszukują sprytnych i energooszczędnych rozwiązań w profesjonalnej i amatorskiej sztuce tworzenia mebli drewnianych.

Nic zatem dziwnego, że i my pojawiliśmy się tam w pełnej gotowości. Mieliśmy okazję zaprezentować między innymi nasze “pewniaki”, takie jak Keep-Nut czy Fast-Con. Nie bylibyśmy sobą, gdyby na spotkaniu z nami zabrakło prawdziwej demonstracji – odwiedzający nasze stanowisko mogli więc na własne oczy przekonać się o imponującej sile i wytrzymałości naszych komponentów oraz prostocie tworzenia między innymi gniazd gwintowanych.

Targi Drema to miejsce stworzone dla prawdziwych pasjonatów innowacji, dlatego też doskonale się tam odnaleźliśmy. Możemy śmiało stwierdzić, że było to niezwykle udane i owocne spotkanie, a na dowód załączamy małą galerię zdjęć – zapraszamy do obejrzenia!

Pozostałe z tej kategorii

Panele SANDWICH i systemy mocowań: wyzwania dla producentów

O panelach typu sandwich Panele typu sandwich to materiały kompozytowe składające się...

Ważność systemów mocowania w przypadku materiałów kompozytowych

Do mocowania paneli kompozytowych używa się różnych systemów mocowania, takich jak mocowania...

Keep – Nut – montowanie zlewozmywaka w cienkim blacie

Montaż podwieszanego zlewozmywaka w cienkim blacie kompaktowym HPL lub ze spieków kwarocwych...