NASI PARTNERZY

logo Specialinsert 820 420x73 - PARTNERZY

O SPECIALINSERT

Specialinsert jest obecny w branży systemów mocowań od ponad 40 lat. Dzięki naszym centrom dystrybucyjnym, wielkim magazynom, nowoczesnej fabryce oraz biurom inżynieryjnym i laboratorium technicznemu dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania na wszelkie problemy związane z mocowaniami. Oferujemy zarówno elementy złączne do różnych materiałów, jak i innowacyjne systemy mocowań elewacji. Zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc: przed, w trakcie i po dostarczeniu produktów.

1 Fotolia 99930184 XS - PARTNERZY

HISTORIA

Specialinsert zostało założone w 1974r. w Turynie przez trzech przedstawicieli handlowych, którzy chcieli wykorzystać swoje doświadczenie w sektorze mocowań. Z czasem firma zaczęła się rozwijać i wytwarzać własne produkty. Na przestrzeni lat biuro o powierzchni 45 m2 zastąpiły 11-krotnie większe budynki administracyjne. Uzupełniły je trzy wielkie magazyny i nowoczesna fabryka, która obecnie produkuje zaawansowane technologicznie elementy złączne, nitonakrętki gumowe i samohamowne oraz wiele innych systemów mocowań.

2 Fotolia 88914720 XS - PARTNERZY

JAKOŚĆ

Specialinsert posiada zintegrowane systemy jakości i bezpieczeństwa. W 1997 r. nasz System Kontroli Jakości otrzymał certyfikat ICIM (Włoski Instytut Certyfikacji Mechaniki). W roku 2009 został on zintegrowany z Systemem Bezpieczeństwa. Oba systemy stanowią integralną część procesu zarządzania firmą i priorytetem dla menedżerów każdego szczebla. Dodatkowo, w roku 2018 otrzymaliśmy certyfikat automotive IATF 16949:2016

3 quality zoom - PARTNERZY

MISJA

Naszą misją jest osiągnięcie pozycji rynkowej jako innowacyjne i stale rozwijające się przedsiębiorstwo. Dzięki temu chcemy tworzyć jeszcze szerszą ofertę coraz bardziej wyrafinowanych rozwiązań. Metalowe elementy złączne czy systemy mocowań elewacji pojawią się w nowocześniejszych formach, zgodnie z postępem technologicznym, a nawet wyprzedzając swój czas.

4 Fotolia 133369093 XS - PARTNERZY

PROCESY

Oferujemy asystę techniczną przed, w trakcie i po dostarczeniu naszych produktów. Dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują najbardziej efektywne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.
5 Fotolia 26233022 XS - PARTNERZY

DLACZEGO SPECIALINSERT?

Badania i rozwój • Nowe innowacyjne produkty • Wysoka specjalizacja • Ciągła innowacja technologiczna • Wykwalifikowany personel • Rozwiązania dla wszelkich branż • Stała pomoc techniczna
6 Fotolia 129823195 XS - PARTNERZY