fbpx

Rozwiązania dla firm

Tworzysz nowatorskie produkty?

Chcesz zoptymalizować procesy produkcyjne?

Chciałbyś poprawić estetykę produktów?

Szukasz oszczędności?

Chcesz poprawić jakość?

Witamy w mocujemy.pl

mocujemy.pl i Specialinsert® to ponad 45 lat doświadczenia w branży elementów złącznych. Nowoczesne fabryki, magazyny oraz biura inżynieryjne i laboratoria techniczne pozwalają nam dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania na wszelkie problemy związane z mocowaniem i połączeniami gwintowanymi. Zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc: przed, w trakcie i po dostarczeniu produktów. Dzięki temu nasi klienci zawsze otrzymują najbardziej efektywne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Nasza misja

Dostarczamy najlepsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania pomagające firmom zwiększać konkurencyjność.

 

Nasza firma to organizacja turkusowa, gdzie nie ma struktur, każdy jest ważny i ma wartościowy wkład w jej działanie i rozwój. Uczciwość, otwartość, ciągłe pogłębianie wiedzy i jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko to najważniejsze wartości, którymi się kierujemy. Dzięki temu nasi Klienci zyskują zaangażowanych, wykwalifikowanych i doświadczonych w branży współpracowników, którzy pomagają rozwiązać ich problemy. Zawsze dajemy pełne zaangażowanie, czas i zasoby oraz niezmiennie najwyższą jakość produktów i obsługi przy każdej dostawie.

dobor rowziazan

Dobór rozwiązań.

Wybór odpowiedniego elementu złącznego to tylko z pozoru proste zadanie. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci dobrać rozwiązania, które spełnią odpowiednie wymogi – ekonomiczne, wytrzymałościowe i wszelkie inne.

Więcej informacji

Optymalizacja produkcji.

Posiadanie odpowiednich elementów złącznych i prawidłowa ich instalacja należy do kluczowych aspektów produkcji. Daje to wielorakie, mierzalne korzyści.

Więcej informacji

Depositphotos 222478100 xl 2015
Depositphotos 96585032 xl 2015

Testowanie.

Upewnij się, że twoje produkty spełniają najwyższe standardy jakości, a punkty mocowania zawsze odpowiednio zadziałają. Dzięki naszemu laboratorium teraz to możliwe.

Więcej informacji

Historie sukcesu. 

Nasze rozwiązania stosowane są codziennie przez setki firm. Zobacz jak sprawdzają się w praktyce.

Więcej informacji

Depositphotos 309698052 xl 2015

Blog techniczny.

Instrukcje montażu. Jakich błędów unikać. Pomoc techniczna.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt