mocujemy.pl plaster miodu

Plaster miodu o grubości 6 mm – montaż

Specialinsert, to firma, która tworzy specjalistyczne modele dla klientów. Zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcie – nitonakrętkę do plastrów miodu. Jest to innowacyjne rozwiązanie dedykowane klientom z branży kolejowej, którzy potrzebują trwałego i precyzyjnego mocowania, szczególnie jeśli chodzi o plaster miodu o grubości 6 mm.

Mocowanie plastrów miodu jest zadaniem wymagającym precyzji i wytrzymałości. Nitonakrętka musi być odpowiedniej długości, aby zapewnić odpowiedni zasięg deformacji i odporność na wyrywanie. W przypadku plastrów miodu o grubości 6 mm, margines na błąd jest minimalny, dlatego precyzja wykonania jest kluczowa. Specialinsert stworzył więc nitonakrętkę, która jest bardzo cienka, zaledwie z 2-3 zwojami, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i precyzją. Po zamontowaniu tej nitonakrętki, plaster miodu o grubości 6 mm zyskuje mocne punkty mocowań, które mogą wytrzymać duże obciążenia. Dzięki temu może być stosowany jako ścianka w pociągach, umożliwiając przyczepienie haczyków, zawiasów i innych elementów.

Jest to jedno z niewielu rozwiązań na rynku, które pozwalają na instalację w plastrach miodu o takiej grubości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Specialinsert, klienci z branży kolejowej mogą cieszyć się trwałym, precyzyjnym i efektywnym mocowaniem plastrów miodu, które spełnia ich wymagania i oczekiwania.

Pozostałe z tej kategorii

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jaka jest minimalna ilość zamówienia? Mamy dobrą wiadomość! W przypadku firmy mocujemy...

Nitonakrętki z normą IP-68

Nowy produkt w naszej ofercie to nitonakrętki z normą IP 68. Chcielibyśmy...

Deform – Nut TTN – idealne do rur

Oto nasze nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie łączenia rur - nitonakrętki Deform-nut TTN....