fbpx

Mubux®

Uniwersalne rozwiązanie do tworzyw sztucznych.

L 800 Mubux 850 min
L 800 Mubux Stud

Na zimno. Na ciepło.

Mosiężne wkładki gwintowane Mubux® przeznaczone są do instalowania ciśnieniowego w uformowanych już tworzywach sztucznych. Służy do systemowego łączenia elementów z plastiku w sposób bezpieczny i estetyczny. Zalecane są do stosowania przede wszystkim w delikatnych materiałach, tam gdzie wkładki rozpierające typu B-Lok® czy Insert-Plast® mogą uszkodzić materiał odbiorczy.

Zewnętrzna geometria zapewnia wyjątkowo skuteczne zakotwienie w materiale nośnym. Instalacja wkładki powinna odbywać się na prasie, a wkładka powinna być wciskana powoli, ponieważ delikatnie obraca się podczas tego procesu, nacinając materiał odbiorczy i kotwicząc się w ten sposób. mosiężne wkładki gwintowane Mubux® mogą być również stosowane do obtrysku i rotomoukldingu. Posiadamy różne modele wkładki – zwykłą, z kołnierzem zewnętrznym, jak i wkładki z zewnętrznym trzpieniem gwintowanym. Zakres gwintów to M2 do M10.

Modele “851” do bardzo cienkich materiałów.

mschemat

Jakie M taka wysokość wkładki. 

W naszej ofercie są również od niedawna wersje specjalne wkładki Mubux® do materiałów o bardzo niewielkiej grubości (oznaczenie modelu 851). Obecnie mamy w ofercie pięć modeli od M3 do M8. Wysokość wkładki odpowiada gwintowi wewnętrznemu – czyli M3 ma 3 mm wysokości, Model M4 ma 4 mm wysokości, i tak dalej. Pozwala to na zastosowanie dużo cieńszych materiałów i w związku z tym wymierne korzyści ekonomiczne. Modele te można również stosować do obtrysku i rotomoulding’u.

Jeszcze więcej rozwiązań do tworzyw.

L 800 S Lok 606 C min

S-Lok®

Wielka gama mosiężnych wkładek gwintowych do obtryskiwania, instalacji na ciepło lub za pomocą ultradźwięków.

Więcej informacji

L 800 B Lok 812 815

B-lok®

Mosiężne wkładki rozporowe do różnych materiałów. Od miękkich termoplastów,  przez twozywa wzmocnione włóknami do twardych typu Plexi.

Więcej informacji

 

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich wkładek wciskanych Mubux, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z katalogiem produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne.

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt