Master-Plate

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate®

Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te filozoficzne rozważania być może czasem faktycznie mają swoją rację bytu… ale nie w przypadku mocujemy.pl! Jeśli bowiem decydujemy się na jakiekolwiek ulepszenia w kwestii dostępnych u nas produktów, możecie mieć pewność, że następca danego elementu będzie niekwestionowanym hitem, kozakiem i mistrzem w swojej kategorii. 

Dość ogólników – sprawa dotyczy Master-Plate’a®.  Otóż jego standardowa wersja została nieco zmodyfikowana i tak oto otrzymaliśmy produkt niezawodny, który spełnia dosłownie wszelkie oczekiwania, jakie można mieć wobec tak zwanego „mocowania do wklejania”. Dzięki modyfikacjom dotyczącym powierzchni klejenia najnowsza wersja Master-Plate’a bez pardonu wkracza na wyższy poziom – zarówno w zakresie skuteczności mocowania, jak i oszczędności kleju.

Aby przybliżyć Wam te zmiany w praktyce, poprosiliśmy naszego specjalistę Bogumiła o krótkie porównanie tradycyjnej i zmodyfikowanej wersji mocowania Master-Plate®. Efekty tejże prezentacji znajdziecie natomiast w poniższym filmiku – sprawdźcie koniecznie.

Pozostałe z tej kategorii

Panele SANDWICH i systemy mocowań: wyzwania dla producentów

O panelach typu sandwich Panele typu sandwich to materiały kompozytowe składające się...

Ważność systemów mocowania w przypadku materiałów kompozytowych

Do mocowania paneli kompozytowych używa się różnych systemów mocowania, takich jak mocowania...

Keep – Nut – montowanie zlewozmywaka w cienkim blacie

Montaż podwieszanego zlewozmywaka w cienkim blacie kompaktowym HPL lub ze spieków kwarocwych...