Master-Plate

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate®

Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te filozoficzne rozważania być może czasem faktycznie mają swoją rację bytu… ale nie w przypadku mocujemy.pl! Jeśli bowiem decydujemy się na jakiekolwiek ulepszenia w kwestii dostępnych u nas produktów, możecie mieć pewność, że następca danego elementu będzie niekwestionowanym hitem, kozakiem i mistrzem w swojej kategorii. 

Dość ogólników – sprawa dotyczy Master-Plate’a®.  Otóż jego standardowa wersja została nieco zmodyfikowana i tak oto otrzymaliśmy produkt niezawodny, który spełnia dosłownie wszelkie oczekiwania, jakie można mieć wobec tak zwanego „mocowania do wklejania”. Dzięki modyfikacjom dotyczącym powierzchni klejenia najnowsza wersja Master-Plate’a bez pardonu wkracza na wyższy poziom – zarówno w zakresie skuteczności mocowania, jak i oszczędności kleju.

Aby przybliżyć Wam te zmiany w praktyce, poprosiliśmy naszego specjalistę Bogumiła o krótkie porównanie tradycyjnej i zmodyfikowanej wersji mocowania Master-Plate®. Efekty tejże prezentacji znajdziecie natomiast w poniższym filmiku – sprawdźcie koniecznie.

Pozostałe z tej kategorii

MasterPlate w wersji tradycyjnej i ulepszonej – trzy podstawowe różnice

https://youtu.be/mQwLULNUxbk Nie ukrywamy, że drzemie w nas wewnętrzny poeta, który nieraz budzi...

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Porównanie dwóch wersji Master-Plate® https://youtu.be/IVnkn4vw37M Jeżeli trwałość i wytrzymałość mocowania kojarzy Wam...

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate® https://youtu.be/IPagJK1te6Q Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te...