Porównanie dwóch wersji Master-Plate@

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Jeżeli trwałość i wytrzymałość mocowania kojarzy Wam się raczej ze żmudnym i długotrwałym wierceniem, możecie odetchnąć z ulgą. Niczym asa z rękawa i królika z kapelusza wyciągamy bowiem Master-Plate’a – system mocujący oparty na wykorzystaniu kleju. Zasada jest prosta: płaską płytkę ze stali nierdzewnej z przyspawanym do niej odpowiednim elementem złącznym zatapiamy w kleju, po czym dociskamy, instalując ją na wybranym materiale. Na jakim? Tak naprawdę… na jakim chcecie! Master-Plate posiada całą gamę konfiguracji, dzięki czemu łatwo można je dostosować do możliwości praktycznie każdej branży. Ba! Możemy też wyprodukować Master-Plate’a na Wasze specjalne zamówienie – taki to właśnie sprytny element.

Na tym jednak zalety Master-Plate’a się nie kończą. Mocowanie to bowiem całkiem niedawno przeszło solidną metamorfozę, aby jeszcze lepiej trafiać w oczekiwania odbiorców. Nowa wersja pozbawiona została otworów, dzięki czemu wykorzystywana przy instalacji ilość kleju została zredukowana aż o 70%. Dodano także specjalne wypustki, aby zapewnić maksymalną siłę mocowania i odporność na działanie czynników zewnętrznych. 

Moglibyśmy jeszcze tak długo… ale znacznie wygodniej będzie Wam to po prostu pokazać. Przygotowaliśmy więc krótki filmik, w którym prezentujemy porównanie nowej i starej wersji Master-Plate’a – ot, same konkrety. Miłego oglądania!

Pozostałe z tej kategorii

MasterPlate w wersji tradycyjnej i ulepszonej – trzy podstawowe różnice

https://youtu.be/mQwLULNUxbk Nie ukrywamy, że drzemie w nas wewnętrzny poeta, który nieraz budzi...

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Porównanie dwóch wersji Master-Plate® https://youtu.be/IVnkn4vw37M Jeżeli trwałość i wytrzymałość mocowania kojarzy Wam...

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate® https://youtu.be/IPagJK1te6Q Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te...