master plate

MasterPlate w wersji tradycyjnej i ulepszonej – trzy podstawowe różnice

Nie ukrywamy, że drzemie w nas wewnętrzny poeta, który nieraz budzi się z tejże drzemki i wówczas niemal nakazuje nam tworzenie niesamowitych poematów, rymowanek i innych utworów lirycznych o dostępnych u nas elementach mocujących.

Mamy jednak także świadomość, że na wszystko jest czas i miejsce, a w przypadku systemów takich jak MasterPlate żadnych utworów poetyckich tworzyć nie trzeba, bowiem tenże broni się sam za sprawą swojej jakości, innowacyjności i – rzecz jasna – mocy trzymania. Dziś zatem mamy dla Was same konkrety!

Przypomnimy – MasterPlate to system mocujący, do zastosowania którego potrzeba jedynie kleju. Poprzez banalną wręcz instalację zyskujemy mocowanie o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które jednocześnie jest wysoce odporne na działanie wszelkich czynników zewnętrznych i sprawdzi się w niemal każdej branży. Aby jeszcze lepiej trafiał w nawet najbardziej skonkretyzowane oczekiwania, na rynku pojawiła się jego nowa, ulepszona wersja.

Czym charakteryzuje się MasterPlate 2.0? Trzy najważniejsze zmiany w stosunku do wersji tradycyjnej prezentujemy w poniższym filmiku. Zerknijcie i sprawdźcie, w jaki sposób MasterPlate może ułatwić Wam życie… lub chociaż ulepszyć Wasz projekt!

Pozostałe z tej kategorii

4 Design Days

Trochę nas już znacie i wiecie, że trudno nam usiedzieć na miejscu...

Nitonakrętki tytanowe

Poszukujecie skomplikowanych i czasochłonnych rozwiązań mocujących, których instalacja po 5 minutach sprawi,...

Niestandardowe modele Master-Plate®

Czasami trudno mówić o sobie, gdyż wrodzona skromność nam na to zwyczajnie...